St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Alison Lockhert 231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Alison Lockhert EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Alison Lockhert EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Alison Lockhert EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Alison Lockhert EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Alison Lockhert EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Alison Lockhert EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Alison Lockhert EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Alison Lockhert EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Alison Lockhert EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Alison Lockhert

Go down 
SzerzőÜzenet
Alison Lockheart

Alison Lockheart


Hozzászólások száma : 1
Points : 3
Join date : 2012. Oct. 30.

Alison Lockhert Empty
TémanyitásTárgy: Alison Lockhert   Alison Lockhert EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am

My name is...

ALISON LOCKHEART

This is me...

[Only admins are allowed to see this image]

Magamról

becenév;; Alis, Ali, A
kor;; 17
nem;;
születési hely, idő;; New York, 1995.03.14.
csoport;; Kívülállók
titulus;; crazy bitch
szexualítás;; Heteroszexuális

Ilyen vagyok...

szeret;; Pasizni, szexelni, alkoholt fogyasztani, bajt keverni.
nem szeret;; Jó pofizni, ranglistát felállítani, megalázkodni mások előtt, szabályokat betartani.
félelmek;; Szerelembe esés lehetősége.
vágyak;;Mindent a feje tetejére állítani.
titkok;; Azt hitted elmondom?
jellem;; Olyan vagyok, mint egy kaméleon. Változatos, kiismerhetetlen. Mint mindenkinek nekem is van jó és rossz tulajdonságom, de sajnálatos módon nekem az utóbbiból több jutott. Igazából annyira nem is sajnálom! Szeretek rossz lenni! Energiával tölt fel mások bosszantása és élvezem, amikor végignézhetem hogyan bénázik valaki. Hmm. Most biztos azt hiszed, hogy én is egy vagyok a sok sulikirálynő közül, akik élvezik mások megaláztatását. Csak, hogy ne élj tévhitben kijelentem, hogy ez közel sincs így. Még! Csak vicceltem. Valahogy valamiért én magam se tudom mi okból, de nem vágyódom közéjük. Nem hiányzik, hogy loholjanak utánam. Őszinte leszek: sose bírtam ezeket a rangbéli különbségeket. Abban a hitben élek, hogy mindenki egyenrangú. Imádom, ha megbámulnak. Főleg, ha a pasikról van szó! Bevallom: Ők jelentik számomra a gyenge pontot. Ha meglátok egy helyes, cuki csávót, akkor egyből magamnak akarom és ha megszerzem számomra ő már csak egy játékszer lesz. Persze mindez veszéllyel jár, hisz mi történik, ha egyszer fordul a kocka és én leszek szerelmes? Azt hiszem azzal írnám alá a halálos ítéletem. Sosem voltam még szerelmes, de mielőtt ódákat zengenék erről befejezem. A személyiségemhez tartozik még a szókimondás és az akaratosság. Nyugi: Én is tudok kedves lenni. Ui: Csak érdemeld ki!
külső;; Ha a külsőmről kell beszélnem mindig zavarba jövök. Nem tartom magam tökéletesnek, mégis sokan jellemeztek már ezzel a szóval. Általában mindig megbámulnak az emberek. Barna szemekkel és szintén barna hosszú hajtincsekkel rendelkezem. Természetes a hajszínem és nem is tervezem, hogy valaha is befestetem. Gyakran vasalom, de alkalmakkor göndörítésre is sor kerülhet. Pissze orr, szépen ívelt szemöldök és érzéki ajkak keretezik arcomat. Alakom irigylésre méltó. Magasságom átlagos. Öltözékem mindig az alkalomhoz illő.
play by;; Nina Dobrev

New York, Hollywood. Próbálom a kettőt összefüggésbe hozni, de nem találok semmit. Mérföldes távolság egymás között, mégis mindkét város lakhelyemül szolgált már. Kérditek: Mindez, hogy lehetséges? Válaszom: Azon vagyok, hogy elmeséljem.

1995. március 14.-én láttam meg a napvilágot az egyik New York-i kórházban. Édesanyám és édesapám boldogsággal megtelve tekintettek rám.

Teltek az évek és én egyre csak cseperedtem. Édesanyám otthon vigyázott rám, míg édesapám híres nyomozóként szolgált a rendőrségen. Nem kéne mondanom, de azért megemlítem, hogy gazdag családba születtem.

Eljött az idő, amikor már iskolába jártam és barátokra tettem szert. Éltanuló voltam, még ha a magam módján is folyton vonzottam a bajt.

Amikor középiskolába kerültem minden megváltozott. A társaságom, a személyiségem. Olyan lány lett belőlem, aki maga mögött akart hagyni mindent. Nem érdekelt a tanulás, csak a bulik, a pasik, az alkohol és a drog. Az utolsó, ami végül mindent elrontott.

Kiderült a lézengésem, a drogokat is megtalálták a szüleim. Eltiltottak a barátaimtól, de én folyton-folyvást kiszöktem velük. Egyik éjjel annyira készen voltam, hogy a rendőrség talált meg egy sikátorban.

Mekkora pech, hogy apám a rendőrségen dolgozik és mindent első kézből tudott meg. Azt is, hogy be voltam lőve. Mindez arra késztette szüleimet, hogy elköltözzünk a lehető legmesszebb.

Végül Hollywoodban kötöttünk ki. Úgy gondolták, hogy változásra van szükségem, így most mindent kezdhetek elöről. Az iskolát, a barát szerzést és felépíteni azt a tudatot az emberekben, hogy én nem vagyok akárki.
Vissza az elejére Go down
 
Alison Lockhert
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: Karakteralkotás :: Előtörténetek :: Készülő előtörténetek-
Ugrás: