St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Vízesés 231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Vízesés EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Vízesés EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Vízesés EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Vízesés EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Vízesés EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Vízesés EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Vízesés EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Vízesés EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Vízesés EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Vízesés

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lilly Cassel
Admin
Lilly Cassel


Hozzászólások száma : 35
Points : 77
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : Los Angeles

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Vízesés   Vízesés EmptyVas. Júl. 29, 2012 1:34 am

***
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptySzomb. Aug. 25, 2012 9:11 pm

Semmi érdekeset nem terveztem, csupán csak sétálni akartam egy kicsit. Természetesen a gitáromat most se hagytam otthon, hülye is lettem volna. A hangszeremnek élek, mindig mindenhova cipelem. Na hó, ez nem igaz, suliba nem viszem be, tök felesleges. Meg a legtöbben nem is tudják, hogy játszok, mert nem szeretek felvágni vele. Komolyan nem. Lehet, hogy menő srác vagyok és mindenki bír, de ettől még nem szállt el az agyam. Pedig ha úgy vesszük, tényleg mindenki bírt. A csajok azért, mert tetszenek nekik a menő szörfös srácok, na meg általában elég kedves vagyok mindenkivel. A pasik meg azért, mert jó haver vagyok, lehet velem hülyülni, focizni, bármit. Szóval elég közkedvelt vagyok a suliban, bár a legtöbben nem ismernek, közben mégis. Tudják a nevemet, de azt nem, hogy miket szeretek csinálni, meg hasonlók. Para. Már előfordult, hogy egy csaj ismert, de Trist helyett, Mate-nek hívott egy randin... felettébb érdekes jelenet volt az, mit ne mondjak. Ott is hagytam a fr@ncba, nem társulok olyanhoz, aki arra nem méltat, hogy a nevemet megjegyezze. Biztosan csak egy menet kellett volna neki. Na ezt pedig még én se osztogatom mindenkinek ingyen...
- I fall asleep by telephnone...- kezdek bele, a
[Only admins are allowed to see this link] című dalomba. Nem is értettem, hogy miért ezt játszom. Már nagyon rég nem játszottam ezt a dalt. Csak azokban az időkben, amikor dobtak... egyszer fordult elő, azóta nem is voltam szerelmes, csupán ki akartam magam szórakozni. Ha egy kicsit is éreztem, hogy kezdtem bele szeretni az egyik lányba, akkor kidobtam, mert nem akartam, hogy én koppanjak. Ez valamennyire maradandó sebet hagyott bennem. Gyorsan el is söpörtem ezeket a gondolatokat, s a zenére koncentráltam. Elégedetlen voltam, egy kicsit hamis volt a gitárom na meg ez a dal vokál nélkül nem az igazi... sajnos. De hát, nincs itt David. Vagy Chuck, Seb, esetleg Jeff. Hiányoztak a montreáli haverok. Szórakozottan kezdtem el behangolni, majd játszottam pár akkordot a SUM41 With Me c. dalából, de csak azért, hogy lássam, mennyire szól hamisan.
Vissza az elejére Go down
Lilly Cassel
Admin
Lilly Cassel


Hozzászólások száma : 35
Points : 77
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : Los Angeles

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyHétf. Aug. 27, 2012 10:14 am

Szombat van, ami azt jelent, hogy nem kell munkába mennem. Sokáig aludhattam, ami nagyon jó volt. Kimásztam az ágyból, letusoltam, majd felöltöztem valami laza nyárias ruhába. [Only admins are allowed to see this link]

Lementem a konyhába, ittam egy bögre kávét, hogy felébredjek, azután megettem egy szendvicset. Bezártam a házat, majd elindultam valamerre. Hosszas sétálás után, eljutottam a vízeséshez. Szerettem nagyon ezt a helyet. Dallamokat, majd éneklést hallottam meg a távolból. Közelebb mentem a zene után és megláttam az egyik tanítványomat, amint gitárral a kezében énekel. Csendben figyeltem, majd a dal után odamentem hozzá.
- Szia Trist! Ez tetszett nagyon is! - mondtam mosolyogva neki
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm

Annyira nem figyeltem a külvilágra, hogy amikor meghallottam a női hangot, szabályosan felugrottam, s felé fordultam.
- Ó, jó napot tanárnő.- mondom miután kifújtam a levegőt. Azt hittem, hogy a helyszínen halok meg ijedtemben.
- Hát köszönöm, de a rendes verzió jobb. Viszont sajnos nem tudok egyszerre dobolni, három gitáron játszani és énekelni.- jegyzem meg egy félmosollyal. Még Kanadában állandóan dalokat írtunk. Van néhány stúdió felvétel is, amit apám intézett el nekünk, sőt egyszer a rádióban is benne voltunk.
- És, hogy tetszik lenni?- kérdezem udvariasan. Akár fiatal, akár nem, mégis csak a tanárom, akit illik magázni Bármennyire is zavart ez engem. Nem szeretem az olyanokat lemagázni, akik nem idősebbek legalább tíz évvel nálam.
- Én csak itt elgitározgatok magamban. Itt nem keresnek a rajongóim.- mondom egy csibészes mosollyal. Hát igen, azokból akadt bőven, de soha nem figyeltek rám annyira, hogy megtudják, mit szeretek csinálni és hol találnak meg. Ezzel nincs semmi baj, sőt egy kicsit örülök is neki. Legalább amikor egyedül akarok lenni, akkor nem zaklatnak.
- Lesz olyan kedves, hogy kiadja a jövőheti doga anyagát? Igazán meg tudom hálálni.- próbálkozok meg egy poénnal. Nem nagyon tudtam, hogy miként reagáljak a tanárom Lilly jelenlétére, annak ellenére, hogy nem ápoltam vele rossz kapcsolatot. Ezért nem is lepődtem meg, hogy a becenevemen szólított, nem olyan hivatalosan, hogy "Tristan." De azért mégsem voltam teljesen önmagam, nem nagyon tudtam, hogy miről is beszélgethetnénk. Reméltem, hogy veszi a poént, mert én igen jó tanuló voltam mindig... már megszoktam a tanulást, anélkül soha nem kaptam volna meg semmit. Kissé rákényszerítettek a szüleim, amit nem bánok, mert ennek köszönhetem mindhárom tetoválásom, a gitárom, a bandám, hogy egyáltalán tudok gitározni, meg még rengeteg dolgot. Ha kell nekem valami akkor megszerzem, nem érdekel, hogy milyen áron.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: Hollywood :: Egyéb helyszínek-
Ugrás: