St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Zoe Hamingway otthona 231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Zoe Hamingway otthona EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Zoe Hamingway otthona EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Zoe Hamingway otthona EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Zoe Hamingway otthona EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Zoe Hamingway otthona EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Zoe Hamingway otthona EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Zoe Hamingway otthona EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Zoe Hamingway otthona EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Zoe Hamingway otthona EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Zoe Hamingway otthona

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 8:49 am

***
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:40 pm

A kávézóból egyenesen Zoe lakása felé vettük az irányt. Nem értettem a célzást, hogy vajon mit akarhat, de nem kérdeztem. Csak mentem utána, mint egy engedelmes kiskutya, gondolom ő tudja, hogy mit akar és mit nem. Én csak azt tudtam, hogy most mit nem akarok. Nem fogom ezt most elcseszni egy rohadt kalandért. Reméltem, hogy neki se ennyit jelent a dolog, ha meg igen akkor gondolom tisztázzuk a dolgokat. Amint megérkeztünk, S ő befele indult visszarántottam, hogy a falhoz nyomhassam, majd megszólaltam.
- Életem, azt mondtad szégyellsz utcán, ezért ki akarom évezni a pillanatot, hogy együtt láthatnak minket.- mondom kaján vigyorral, majd úgy isten igazából megcsókoltam. Az egyik kezem lecsúszott a derekára, a másikkal az arcát simogattam. Magamhoz húztam a lányt, majd megszakítottam a csókot, hogy átölelhessem. A lányokat mindig valahogy teljes erőmből öleltem, persze vigyáztam, hogy nehogy kellemetlen legyen nekik. Zoe-t is most jól magamhoz szorítottam.
- Na, asszem kiéltem magam. Akár mehetünk is.- veszem elő a legszexibb mosolyomat. Elindultam utána a házba, majd egyenesen a szobájára mentünk. Nem kellett sokat nézelődnöm mivel mindenütt ruhák voltak. Szó szerint. Az ágyán egy hatalmas kupacban feküdtek összehajtogatva, a székén ugyanígy. Ez a mennyiség kábé az én ruháim fele lehetett, pedig én is adtam magamra, de annyira, hogy csak cipőből volt 15 pár... de ez rendesen felülmúlt minden ruhamennyiséget, amit valaha láttam.
- Jézusom Zoe, ezt te mind viseled? Szegény anyukád mennyit moshat meg vasalhat.- nézek körbe elkerekedett szemekkel.
- Miért jöttünk ide?- kérdezem összevont szemöldökkel. Ezt nem nagyon sejtettem, de azért kerestem egy szabad felületet az ágyán és leültem, őt is az ölembe húzva. Miközben leült velem szembe, gondoltam megkérdezek valamit, amit minden csajtól, akivel komolyabb dolgot akartam. Nem soktól, magyarul.
- Nem zavar?- mutatok a tetkómra. Sokan elvetemült dolognak tartják ezt a dolgot. Főleg ha ekkora és ennyi van az embernek. Mert ugye, nekem még van kettő, de azokat el tudom rejteni, ha úgy tartja kedvem. Anya mindig azt mondja nekem, hogy vállalnom kell azt is, ha nem tetszik az embereknek. Egyszer úgyis híres rocksztár leszek és akkor meg lesznek őrülve azért is, hogy megérinthessenek. Szép álom... ha egyszer (talán) a srácok utánam jönnek, akkor lehet is belőle valami, addig nem nagyon. Most mindennél jobban éreztem Kanada hiányát, ami nagyon fájt. Legyen Hollywoodban akármilyen jó idő, meg jó bulik, nekem akkor is Kanada volt az otthonom. De most nincs idő ezen rágódni.
- Gondolom beszélgetni akarsz.- mondom neki, majd átkaroltam a derekét. Csak remélni tudtam, hogy a hirtelen rám tört szomorúság nem látszott a szemeimben. Nem nagyon tudtam leplezni amit érzek, ezért soha nem is próbáltam. Felesleges. A kezemmel a lány derekát kezdtem simogatni, majd rábuktam a nyakára. Szeretem a lányok nyakát csókolni. Hallottam ahogy Zoe felsóhajt, majd elhúzódtam és rámosolyogtam.
- Ezt ne vedd célzásnak, egyáltalán meg sem fordult eddig a fejemben, hogy itt és most döntelek le a lábadról. Nem tudom, hogy mi a jó neked, meg bele se mennél, szóval a szexel várjunk.- mondom ellentmondást nem tűrő hangon. Biztosan meglephettem ezzel a mondatommal, nem szoktam ilyet lánynak mondani...
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:37 pm

Nem akarok szerelmes lenni. Nem mintha tehetnék ellene bármit is ugyanis már az lettem. De most ezek után jön a rettegés, hogy valaki el választ minket. Nem akarok így élni. Egy kapcsolatom tönkre ment a családom hírneve miatt, nem akarom, hogy megint ez történjen. Volt már, hogy mindennél jobban szerette egy fiút, de szétszakítottak minket mert gond akadt a családban és nem akarták, hogy tovább legyünk együtt. De erre nem is akarok emlékezni, annyira fáj, de ez az emlék életem végéig kísérteni fog és a kapcsolataimban is egy félsz lesz, majd amit le kell küzdenem vagy nem lehet soha komolyabb kapcsolatom egy éjszakáknál. De én azt hiszem, és ez elég félelmetes, hogy beleszerettem egy gitározós tetkós fiúba aki nagy csajozó hírében van. Nem tudom mennyire bízhatok meg benne, legalábbis nem akarom tudni, mert én csak érezni tudom a bizalmat, ami felé maximálisan megvan. Nem is értem miért vagyok olyan biztos abban, hogy megbízható a srác, de valamiért mégis így gondolom. Nem tudom mi irányítja belül a dolgaimat, mert ha az agyamra hallgatnék elkerülném őt de a szívem nem azt súgja.
Amikor megállított a házunk előtt, akkor kicsit kínosan éreztem magam. Már hogyne akarnék vele nyilvánosan mutatkozni? Nagyon is szeretnék vele nyilvános helyen együtt lenni, de ez nem olyan téma amit minden járókelőnek meg kell tudnia. Ez csak s kettőnkre tartozik. De amikor megcsókolt, az volt az a pont amikor már az agyam is átállt arra a verzióra, hogy nagyon is megbízható Ez a srác.
Felértünk a szobámba addig egy szót sem szóltam, de amit a ruháimról kérdezett arra már válaszolnom kellett.
- Igazából, igen hordom mindegyiket, és nem anyu mos hanem a személyzet. - aki megteheti miért ne tenné meg, hogy személyzetet tart?
Aztán az ölébe húzott és a szívem ezerszer gyorsabban kezdett verni. Attól féltem, hogy kiesik a mellkasomból. Mikor magához ölelt és a nyakam felé vette az irányt egy jól hallható sóhajjal tereltem magamra a figyelmet. Biztos voltam benne, hogy nem csak egy lány leszek akit meg akar hízni és a gyanúm beigazolódott. Lehet, hogy tudna szeretni és képes lenne egy ideig egy lánnyal maradni úgy, hogy másokkal nem kezd ki.
- Beszélgetni akarok igen, és nem szégyellek, csak kettesben akartam lenni veled és nem a kávézó közepén akartam beszélni ott ahol az öregek alig várják, hogy valami új pletykát mondhassanak el a szomszédjuknak. - megcsókoltam, majd mélyen a szemébe néztem és folytattam. - Nézd tudom, hogy milyen srác vagy, tudom, hogy imádod a csajokat. De azt hiszem beléd szerettem, amit még magam sem értem, és szeretném ha tudnád, hogy nagyon szeretném ha te is így éreznél mint én. Persze azt nem tudhatom, hogy te mit érzel. És azt is tudom, hogy te legfőbbképpen megfektetni szereted a lányokat, de ha velem is csak ilyen terveid vannak akkor félreismertelek. Tudod amikor bejött az a lány a kávézóba és megnézted elfogott valami érzés, ami valószínűleg féltékenység volt és nem akartam, hogy ő legyen az aki ma az ágyadba köt ki. Ebből annyi a lényeg, hogy azt hiszem szerelmes lettem az egyik legnagyobb csajfalóba és megbízok benne annyira amennyire csak tudok, de ehhez tudnom kell mit érzel. Igazából még a tetkóid is tetszenek. - a monológomat befejezem és vettem egy nagy levegőt. Megkönnyebbültem, hogy elmondtam neki mit érzek, már csak a válaszától féltem, de valamiért nem kételkedtem benne.
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona EmptyCsüt. Aug. 30, 2012 11:02 pm

Végig a szemébe nézve hallgattam amit mondd. Nem is tudtam mit mondani, mert éppen egy szerelmi vallomást kaptam. Hogy pont ő, Zoe Hamingway, belém egy egyszerű srácba szerelmes lenne? Kizártnak tartom. Bármelyik srácot megkaphatná, erre pont én kellek neki.
- Zoe tudod... én már régóta ugyan így vagyok, de nem akartam elmondani. Mert tudtam, hogy nem akarsz semmit, ezért nem is próbálkoztam. Meg amúgy sem érdemellek meg.- mondom, majd lesütöttem a szemem.
- Ezt ne vedd úgy, hogy nem akarok semmit, mert akarok. Szeretlek, de úgy érzem, hogy lehet te neked jobb jár egy tetovált srácnál, aki rocksztár akar lenni. Vagy legalább Jacoby Shaddix utódja, de erről a címről, már lecsúsztam.- mondom. Nem tudom, hogy miért zagyváltam ilyeneket, teljesen zavarba jöttem. Én! Tristan David Blackdiamond. Aki a magabiztosság legnagyobb istene!
- Bocsi, össze vissza beszélek itt mindent. Az a lényeg, hogy szeretlek és veled akarok lenni.- mondom, majd megcsókoltam. Még mindig bennem élt, hogy ő jobbat érdemel, de lassan elnyomtam az érzést. Ha én kellek neki, akkor tök mindegy, hogy mennyivel érdemelne nálam jobbat. Lassan felálltam, őt is felemelve, majd letettem a földre.
- Elzsibbadt a lábam.- magyarázom neki. Nem tudok valami sokig egy helyben ülni, de talán ez nem éppen az én hibám.
- Csak egy tetkómat láthattad elvileg. Mert ez egy. A másik kettőről csak akkor tudhatsz, ha kifigyeltél fürdés közben.- jegyzem meg vigyorogva.
- De tessék, itt van az, amelyiket nem láthattad.- mondom neki, majd felhúztam a pólóm és oldalra fordultam. Elég fájdalmas volt, amikor ezt a sast rám varrták, de nem bántam meg, egy pillanatig se.
- Ha jól gondolom, akkor neked nincs egy se. Ne is legyen, lányon szerintem nem szép. A férfiakat meg jobban nem lehet már elcseszni.- jegyzem meg, egy 200 wattos mosoly kíséretében, majd megcsókoltam. Elég nyálas tudok lenni, ha szerelmes vagyok, de nem érdekelt.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona EmptyPént. Aug. 31, 2012 9:28 am

Mi baja is volt Tristannak? Nem is értettem, hogy miként döntötte el, hogy ő nem való hozzám mármint, hogy én nem érdemlem meg őt. Lehet, hogy igaz, de akkor én sem érdemlem meg őt. ugyanis nem vagyok rosszabb mint ő. Nagyon sok pasit hülyítettem már életemben és ő ugyanezt tette csak a lányokkal. Nem vagyunk különbözőek, sőt nagyon is hasonlítunk és lehet, hogy ezért jó, hogy rájöttünk, hogy mi kellünk egymásnak. És igen lehet, hogy nagy hülyeség volt szerelmet vallani neki, de nem tudtam magamban tartani annyira vágytam arra., hogy tudja mit érzek és, hogy én is megtudjam, hogy ő mit érez irántam. Nem akartam sokat halogatni vagy elbukok vagy nagyot aratok. Ami ebben az esetben a másodikra sikerült szerencsémre.
Szerelmes vagyok, igen én szerelmes vagyok. Nagyon régen voltam és nagyon rossz vége lett, de most én akarom, hogy működjön és nem hagyom tönkre menni. Nem engedem, hogy bárki is tönkretegye még én sem fogom elrontani.
- Te nem mertél rátapadni egy csajra? Tristan ez nekem újdonság, nem úgy ismerlek, hogy ilyen félénk lennél. Nagyon is szereted a lányokat és pont hozzám nem mertél közelebb kerülni? Én tényleg nem értem a fiúkat. De egyet tudok, hogy te tévedsz. Nagyon is megérdemelsz sőt nekem kéne megérdemelnem téged. Nem hiszed el de nagyon régen találkoztam egy olyan fiúval, mint te. Sőt talán még soha nem találkoztam hozzád hasonlóval. És ha nagyon őszinte akarok lenni akkor azt hiszem szeretlek, de ezzel még várjunk.- mondtam a lehető legőszintébben és az is volt. Nem akartam hazudni már az elején.
Nem vagyok a szavak embere ha komoly dologról van szó de ahogy látom ő se nagyon így már találtunk még egy közös pontot amiben hasonlítunk. Igen ez a jó köztünk régebben barátok voltunk most ismerjük már egymást egy ideje de mégis csak most sikerült egymásra találnunk.
Aztán a téma elterelődött a tetkókra. Megmutatta egy másik tetkóját amit eddig nem nagyon láthatott más csak aki egy ágyban kötött ki vele, de nekem nagyon is tetszett ugyanis én is akartam egyet, de csak egy kicsit csináltattam, ami ugyan nem nagyon látszik és jól takarható nekem tökéletes.
- Ami azt illeti van egy de nem nagy és nem látható ha nem akarom. - vallottam be nem nagy örömmel, mert mint kiderül neki a tetkó nem tetszik a lányokon, de talán ez nem fogja annyira zavarni.
Egy kis szív alakú tetoválásom volt amibe egy a betű volt ami annyit tesz arany. Ez egy kis szimbólum amit mindig is akartam volna magamra de nem tudtam milyen formában. De most rajtam van a szívem fölött és tudom, hogy mindig ott lesz nekem. Nem tudom miért, de nagyon kötődtem ehhez a szimbólumhoz. Amikor megláttam, biztonság fogott el és tudtam, hogy nekem kell egy ilyen, hogy mindig biztonságban legyek. A fürdőruha még éppen takarja és nem annyira észrevehető helyen van, így bátran megcsináltattam.
- Remélem ez azért nincs ellenedre. - mosolyogtam, majd megcsókoltam és éreztem ahogy megremegek attól amit érzek. Szerelmes lettem!
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona EmptyHétf. Szept. 03, 2012 2:01 am

Nem is értem, hogy Zoe mi a francért lepődött meg azon, hogy nem mertem megközelíteni. Ha egy csaj havernak néz, akkor abból nem sok minden jó sülhet ki... bár nem is nagyon hiszek a fiú lány barátságban. Eddig nekem soha nem jött be, bár Zoe-val már évek óta jó viszonyom volt, mégsem mertem lerohanni az érzéseimmel. Miért is tettem volna? Ő egy kicsi jelet se adott afelől, hogy érezne valamit irántam.
- Egy. Maradjunk a Tristnél, utálom a Tristant. Az nagyon hivatalos. Kettő. Nem az, hogy félénk vagyok, mert nem vagyok az, de tudtam, hogy te nem akarsz semmit és ha elmondom akkor mindent elcseszek. Három. Én a lányokat nem ért...-itt elhallgattam, mert belegondoltam abba amit az előbb mondott. Mi az, hogy neki kéne megérdemelnie engem? Nem hiszem. Szerintem éppen fordítva, ő biztosan nem csinálta azt, amit én. Vagy öt csajt szédítettem egyszerre. Igaz, tizenhat éves kölyök voltam, de akkor is. Gáz. Meg aztán ott van az is, hogy bennem nincsen semmi olyan, ami egy másikban ne lehetne meg. Vagyis addig oké, hogy gitározok, meg minden, de nem hiszem, hogy sokkal, de sokkal különb lennék a többitől. Ugyan olyan hazudozó vagyok, (legalábbis a nők ilyennek látják a férfiakat) mint a többi srác.
- Köszi, de szerintem még mindig tévedsz.- adok hangot a gondolataimban, majd úgy döntöttem, rákérdezek arra, hogy miért tart jobbnak a többieknél.
- Miben vagyok jobb vagy különlegesebb azoknál akikkel eddig találkoztál?- kérdezem, majd a derekától fogva közelebb húztam magamhoz, s lenéztem rá. Ez valahogy nem tiszta. Csaj ilyet soha nem mondott nekem, csak azt, hogy elképesztően jól nézek ki, s jó vagyok az ágyban. Ezek szerint végleg beigazolódott, hogy Zoe nem egy riherongy. Ennek nagyon is örültem.
- Sőt Zoe, azt nem értem, hogy miért látsz másnak, amikor láttad, hogy mit csinálok a csajokkal.- suttogom a nyakába, majd lágyan csókolni kezdtem azt. Amikor a tetkós részhez ért, kissé elszomorodtam. Soha nem tetszett lányokon, az egy dolog ha egy férfi ki dísziti magát, de egy nő szerintem ne tegye. A tetkó egy olyan dolog, mint a pc. Szerintem kifejezetten rosszul mutat egy nőn. De nincs mit tenni, ha neki tetszik, akkor nem mondhatom meg neki, hogy szedesse le a kedvemért, nem szeretek abba beleszólni, hogy ki hogyan nézzen ki. Semmi közöm hozzá. Nekem se mondta meg senki, ezért én se teszem.
- Figyelj életem, ha őszinte akarok lenni, akkor azt mondom, hogy igen is ellenemre van. És? Nem érzem azt, hogy rám tartozna, amit a saját testeddel csinálsz. A te dolgod, nekem meg el kell fogadnom, amit már megtettem.- mosolygok rá kedvesen. Tényleg így is gondoltam amit mondtam. Utáltam, ha valakit azért szekálnak, mert mondjuk hippi. Csinálja ha szereti, engem nem zavar semmi, teljesen toleráns vagyok mindennel. Legyen szó akár homoszexuális kapcsolatról is. Ha neki az jó, akkor csinálja. Attól, hogy kigúnyolom még ugyanúgy fogja csinálni. Meg nekem se a legjobb. Vagyis bűntudatom lesz, ha valakit szándékosan megbántok, vagy nyilvánosan megszégyenítek. Ezért nem is csinálok ilyet, na meg nekem se esne a legjobban, ha fordított esetbe ezt tennék velem.
- Meg életem mondd, tudok mit csinálni? Max kivágom a bőrödet, de akkor meg elvérzel. Vagy esetleg dobhatnálak egy tetkótalanért, de azt meg nem teszem. Amúgy se találnék még egy ilyet.- mondom neki pimasz vigyorral. A hatalmas lapátkezemmel megsimogattam az arcát, majd a homlokomat az övének döntöttem.
- Amit a kávézóban mondtam a volt barátnőmről, azt ne vedd magadra. Rájöttem, hogy sokkal jobb vagy nála, s a közeledbe se ér. Te soha nem bántanál meg, igaz?- kérdezem aggódva, majd elhúzódtam tőle.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona EmptyKedd Szept. 04, 2012 5:51 am

A csajok, nem nagyon engedik közel a fiúkat, mert azt a látszatot akarják kelteni, hogy magabiztosak ami igaz is de ha odamenne egy vagány lány vagy éppen menő csaj és randit kérne egy fiúval tó őszintén szólva nagyot billentene a népszerűségén rossz értelemben. Úgymond lefele a lejtőn. MI elit lányok, nem kérünk randit tőlünk kérnek és mi meg kihasználjuk ezt.
- Nem a lányoknak kell kimutatni mit éreznek a fiúknak kell rájönniük, hogy mit akar egy lány. Ezt tudhatnád, Trist. - mosolyogtam és vicces, volt, hogy nem akarja, hogy az egész nevén szólítsák. Én néha nem szeretem, hogy a nevem ilyen rövid, de ezt kaptam hát megbékélek vele. Ha hosszú nevem lenne és szeretném, ha kimondanák az egészet. Bár ez olyan szitu, mint a göndör haj egyenes haj. Amelyik lánynak göndör haja van az egyeneset akar és fordítva. Szeretem a hajamat és a nevemet is nem erről van, de mégis olyan érdekes, hogy a neveinket is utáljuk néhány formában. Na ez kicsit igaz, hogy eltér a témától, de mégis ez ötlött az agyamba és át kellett gondolnom.
- Először is én is kezdem a számolgatást. - nevettem el magam. - Na akkor kezdem az első amit akarok, hogy nekem nagyon is tetszik a Tristan egészében, de ha nem akarod akkor nem mondom ki. - mosolyogtam - aztán nem tévedek én nagyon ritkán teszem meg, nyugi és ami azt illeti nem tudom mi van benned ami más srácban nincs meg talán az a nagy csáberőd, ami úgy magával ragad ha rád nézek. De tényleg nem tudom, de azt igen, hogy nagyon tetszik a ha gitározol és ha énekelsz és engem nem érdekel, hogy nagy nőcsábász voltál, engem csak az izgat, hogy ha velem vagy ne legyél az. Remélem menni fog és nem érzed majd magad elnyomva. És csak úgy halkan megjegyzem, hogy állati vagyok az ágyban. - még mindig mosolyogtam, de végig csakis az igazat mondtam és komolyan is gondoltam. Mert akartam, hogy tudja azt amit én gondolok róla és nehogy tévhitben éljen.
Aztán a szó átterelődött a tetkómra, ami az életet jelenti nekem. Nem tudom miért egyszerűen szeretem. Nem lennék képes megválni tőle. És csakis az láthatja akivel ágyba bújok. Ami azt illet ezt Trist is látni fogja majd, nem sokára, remélem.
- Nem fogom leszedetni senki kedvéért, és ezt látom beláttad és ha így is szeretni fogsz akkor nem érdekel semmi sem. És tuti biztos, hogy találni még egy ilyen csajt, mint én, de egyik sem szeretne annyira mint én. Nálam jobban senki nem tud szeretni. - megcsókoltam ,majd a homlokát az enyémhez támasztotta. Feltett egy buta kérést.
- Nem hogy nem tenném, nem lennék képes megbántani téged. Te nem olyan srác vagy akit könnyű elfelejteni és ha megbántanálak azt hiszem el kéne, hogy felejtselek és az nem menne. De tudod, hogy én megbízok benned és sok mindent tűrök. Azt is, hogy az utcán a lányokat nézegeted, mert melyik pasi nem teszi? De ne merj megcsalni. - mondtam egy kicsi szigorral, de kicsit mégis szeretve.
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona EmptyHétf. Szept. 10, 2012 6:29 am

Halvány mosollyal az arcomon hallgattam Zoe-t. Bár azzal mindig is tisztában voltam, hogy hatalmas vonzerőm van, annak ellenére, higy punk vagyok kissé, meg hasonlòk. Egyáltalán nem az a tipikus szépfiù vagyok, de ha valami tökélete srajtam, akkor az a mosolyom. Anya mindig azt mondta, hogy olyan angyali vigyorom volt világ életembn, hogy attòlöreg, fiatal, gyermek, felnőtt elájul. Peraze csak az, aki nőből vn, vagy aki ferde hajlamù. Bár nekem nincs semmi bajom senkivel, nagyon is toleráns vagyok.
- Édes, most mondjam azt, hogy ha egy hozzád hasonlò csajròl van szò, akkor a férfi ezt a plusz bònuszt szinte elvárja?- viccelődök, s reméltem, hogy nem érti félre. Ezt most nem akarom elrontani, s nem is fogom.
- De akkor elmondom neked, hogy én egy főisten vagyok az àgyban.- kacsintok rá, majd az ujjaumat az övéi közé fűztem. Olyan pici és törékeny kezecsekéje volt, az enyémhez képest. Soha nem szerettem, ha egy lánynak lapátkeze van. Egyrészről, mert elég fájdalmas ha megpofoz, màsrészről, mert a pici kéz sokkal aranyosabb.
- Imádod ha éneklek? Akkor majd tudok mutatni pár videòt, ahol még a bandámmal játszottam. Sokkal jobban szòlt, mint így egyedül. Meg a srácok ia hiányoznak, komolyan, már testvérek voltunk. Én pont valahol középen àllok, Jeff és Chuck olyanok nekem, mint a bátyáim, David és Seb, akár két jò fej kisöcsi. Sebastien még csak tizenöt évew. Sokszor odafigyel rá mindenki, mivel ő volt a legfiatalabb, rá akartunk mind vigyázni.- mesélek egy kicsit a kanadai barátaimròl. Kicsit ùgy éreztem, mintha cserben hagytam volna őket, amiért igyejöttem. Épp közelebb hajoltam Zoe-hoz, hogy megcsòkolhassam, s mikor már caak miliméterek választottak el től, megszòlalt a telefonom, mire frászt kaptam. Àt kéne állítanom a csengőhangomat a Green Day In the Endről. Nem valami kellemes amikor az ember megriad arra, hogy Billlie Joe elkezd ordítani. David hívott. Emlegetett szamár. Azonnal felkaptam a telefonom, s rögtön beleszòltam.
- Mondd haver, ez most nem éppen alkalmas pillanat. Te is nagyon hiányzol nekem d...- akartam volna folytatni, de a szavamba vágott.
- Trist ez fontos! Seb megsérült. Elesett motorral, most műtik. Eltörött a karja. monda Davi mire az arcombòl kifutott minden vér. Leültem Zoe ágyára, s megbűvölve bámultam a semmit.
- Megmondtam, hogy vigyázzatok rá! Bolondok vagytok b@szki? És ha meghal, vagy valami?- kérdezem ingerülten. Haragudtam rájuk, bár egy lázadò kamaazt nem mindig lehet visszafogni. Főleg, hogy jòformán még mind gyerekek vagyunk.
- Nyugi, nem komoly. Csak egy kisebb törés. Csoda, hogy ennyivel megùszta. Ha Jeff nem megy utána, akkor komolyabb is lehetett volna. ez így már mindent msgmagyarázott.
- Nagyon kérlek, vigyàzzatok rá. Ha már én nem tehetem meg. Majd egyszer, talán viaazajutok Kanadába, mert nagyon hiányzik, suli után mindenképp visszaköltözöo tesò. Itt szinte sosincs hò. Nagyon hiányzik a hideg tél is. aMinden ami ott van, ne gyertek utánam.- kérem Davidet. Nem akartam, hogy otthagyják az orazágot. Főleg nem miattam.
- De, hát miért ne?- kérdezi értetlenül. Erre inkább nem mondtam semmit, letettem. A telefonomat a földre ejtettem, nem érdekelt, hogy mennyire volt drága az aIPhone. Csak bámultam a földet, majd lassan megéreztem Zoe kezét a combomon. Gondolom vígasztalni pròbált szegény. Nagyon ritkán omlok össze, de nálam is előfordul az ilyen. A szemeibe néztem, majs megsimogattam az arcàt.
- Ugye, tudod, hogy csak miattad vagyok itt? Ha nem lennél, ©már visszaszöotem volna. Nagyon hiànyzik.- suttogom. Közelebb hùztam magamhiz, majd jò szorosan àtöleltem. A honvàgyam erősebb, mint azt gondoltam volna.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona EmptyCsüt. Szept. 13, 2012 6:30 am


Amikor szóba jött a téma a szexről abszolúte nem úgy reagált ahogyan hittem, hogy fog. Azt hittem, hogy majd azt mondja, hogy itt az ideje próbára tenni vagy valami ilyesmi szöveget, de nem ő nem ragadt meg az alkalmat, hanem inkább csak bókolt egyet ami tőle megszokott dolog volt már Ezt is imádtam benne.
Amikor megcsörrent a telefonja és valaki a túlsó oldalról elmesélt valami igen felzaklatta Trist, ami kicsit nyugtalanított engem is. Ugyan nem tudtam, miről van szó az elején, aggódtam én is, ahogyan a srác arca eltorzult, az aggodalomtól és a féltéstől. Leült az ágyamra és akkor tudtam, hogy nem kicsi a baj. Aztán hallottam, hogy valaki majdnem meghalt, vagy legalábbis megsérült abban biztos voltam, mert nem halt meg senki. Nagyon mérges volt a fiúkra és akkor tudtam, hogy miről és kiről van szó. A kis Seb megsebesült, valahogy a részleteket nem hallottam, de nem is érdekeltek, mert tudtam, hogy Tristan nagyon felzaklatta magát a hallottakon. Egy kicsit lenyugodott, de még mindig láttam, rajta, hogy mérges és nagyon aggódik.
Aztán utasítást adott nekik, szinte parancsolta, hogy ne jöjjenek ide, és ő is menne vissza. Én már az ágyon ültem mellette, hogy támaszt nyújtsak neki, de ekkor a szívembe belenyilallt a félelem. A magánynak a félelme, nem akartam nélküle itt lenni. Nem is tudom milyen lenne nélküle a suli vagy a városom, amiben lakunk. Nem tudom mit csinálnék az én dalos Tristem nélkül és ki lenne aki mesélne nekem Kanadáról, ha nem ő. Mi lenne ha nem ismerném, és soha nem találkoztunk volna? Nem akartam belegondolni, hogy valaha elmehet és itt hagy engem, de persze nem mondhatom meg neki, hogy maradjon itt velem, ha egyszer haza húzza a szíve. Szereti a barátait, a családját és az ottani életét, a bandát és mindent ami oda köti. És ezt nekem meg kell értenem, ha én lennék az ő helyében ő is megtenné. Megértene és támogatni.
A félelem közel sem múlt el csak egyre erősebb lett és fájdalmasabb, de mégis le akartam győzni és Trist mellett állni. A combjára tettem kezem, hogy érezze, hogy átérzem az érzéseit.
- Menj haza ha akarsz, gondolom ott is van egy suli ahova járhatnál. Csajok dögivel és mi tarthatjuk a kapcsolatot, és a családoddal és a zenéddel lehetsz és nem kéne ezeket mellőznöd. - mondtam egy kicsit kétségbeesetten, de tudtam, hogy ezeket akarja. Persze nem minden jöhet össze az életben, de ha neki mégis sikerülne nem akarok én lenni aki megakadályozza beteljesülni az álmait. Szeretem, és az a j nekem ami neki.
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am

Zoe felém közeledett, támaszt akart nyùjtani mindenképp. Hiányoztak a srácok, a hò, a zene, a csak Kanadában kaphatò szeszes italok, a rendezett kertváros, s a panelek is. Minden. Ott minden más volt, mint itt. Ott az élet arròl szòt, hogy elhülyéskedek a legjobb barátaimmal és egyszerűen szarok a hidegre, mert testvéreimmel vagyok. Itt meg a felszínes barátságok voltak csak. Egyedül Zoe-ban hittem mindig, mert ő különleges, egyedi, s megismételhetetlen. Ő Zoe, a világ legédesebb lánya, akibe Tristan Blackdiamond, a világ legnagyobb macsòja szerelmes lett. Az egyetlen lány, aki hosszù idők òta el tudta rabolni a szívét. Felhùztam a lányt az ölembe, nem engedtem el onnan. A kezemet a derkára csùsztattam,majd beszélni kezdtem hozzá.
- Ne beszélj butaságokat. Maradok. Minimum huszonkét éves koromig, mert akkor már senki nem mondhatja meg, hogy mit tegyek, s mit ne. És abban reménykedek, hogy veled kell majd visszamennem. De nem akarlak megfosztani az itteni életedtől, mert te szeretsz itt lenni.- nem akartam nagyon előre tervezni az időben. Azzal csak elrontja az ember a dolgokat ha álmodozik. Mégis melyik bolond akar családot alapítani tizennyolc évesen? Pontosan. Semelyik. Mert ilyenkor az ember bulit,piát, csajokat/ pasikat akar. Ami normális. Erre a dologra tényleg Hoolywood a legjobb hely, de nekem még mindig Kanada az otthonom. Ha egyszer már huzamosabb ideig éltél valahol, s kényszerből kell otthagynd a szeretett helyet, akkir az hatalmas fájdalommal jàr.
- Amùgy se.mehetnék innen sehova. A szüleim szeretnek itt lenni. Én meg nem mondhatom meg nekik, hohy hol legyenek. A srácokatmeg semmi pénzért nem fogom iderángatni. Belerokkannának ha Hollywoodba kéne költözniük. Gyűlölik az Usát, nálunk sok minden máshogy van. Sokkal fegyelmezettebb a nép, kevesebb a botrány. Nem sokszor hallunk olyat a híradòban, hogy elvadult kanadaiak kezdtek ámokfutásba. Persze ott is vannak barmok, de közel sem annyi, mint itt. Viszont egy technimai selejt is becsùszott a kanadaiak életébe, amit Justin Biebernek hívnak.- mondom fintorogva. Lassan előrehajoltam, hogy megcsòkolhassam, ezzel akartam hitelesíteni a szavaimat.
- Jut eszembe, hétvégén lesz egy buli, szeretném, hogy ha eljönnél. Velem.- mosolygok rá kedvesen. Eszembe jutott egy sulis bál, ahova együtt mentünk annak idején, de csak poénbòl. A csajok szegény Zoe-t nyírták ki a tekintetükkel, a pasik meg engem. Egész végig kellemetlenül éreztem magam, mert azt vártam, hogy mikor veti ránk valaki magát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Zoe Hamingway otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Zoe Hamingway otthona   Zoe Hamingway otthona Empty

Vissza az elejére Go down
 
Zoe Hamingway otthona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iris Blue otthona
» Tristan Blackdiamond otthona
» Grace Winches otthona
» Emily McKellen otthona
» Lilly Cassel otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: Hollywood :: Otthonok-
Ugrás: