St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Lilly Cassel otthona 231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Lilly Cassel otthona EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Lilly Cassel otthona EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Lilly Cassel otthona EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Lilly Cassel otthona EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Lilly Cassel otthona EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Lilly Cassel otthona EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Lilly Cassel otthona EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Lilly Cassel otthona EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Lilly Cassel otthona EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Lilly Cassel otthona

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lilly Cassel
Admin
Lilly Cassel


Hozzászólások száma : 35
Points : 77
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : Los Angeles

Lilly Cassel otthona Empty
TémanyitásTárgy: Lilly Cassel otthona   Lilly Cassel otthona EmptyPént. Aug. 24, 2012 12:54 am

[You must be registered and logged in to see this image.]


A hozzászólást Lilly Cassel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 01, 2012 11:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Iris Blue

Iris Blue


Hozzászólások száma : 3
Points : 5
Join date : 2012. Aug. 24.

Lilly Cassel otthona Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilly Cassel otthona   Lilly Cassel otthona EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am

-
[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]!
[You must be registered and logged in to see this link.] viselem!
[You must be registered and logged in to see this link.] hallgattam írás közben!

Annyira akartam már énekelni, de ez idáig nem volt hozzá merszem, de most, hogy végre meggyógyultam a mandulaműtétem után, végre úgy döntöttem próba cseresznye. Megpróbálom, legfeljebb nem lesz belőle semmi. Így aztán megkerestem azt a személyt, aki ezzel foglalkozik. Lilly Cassel tanárnőt, az iskolám hivatásos énektanárát.
Péntek délután. Már mindenki rég otthon van és vagy éppen az esti bulira készülődik, vagy a stréberek éppen házit csinálnak, vagy ki tudja végül is, hogy ki mivel szórakozik. De azt tudom, hogy én éppen úton voltam, a tanárom házához. Egy szép és kellemes környéken lakik ahol minden csodálatos. Kertes ház, nagyon modern külső, és nagy rendezettség. Pont olyan a háza, mint amilyen ő is. Rendes.
Amint leparkoltam a háza előtt, kiszálltam és gyors léptekkel a bejárathoz igyekeztem. Mikor végre elértem a célomat, megnyomtam a csengőt ami lágy dallamos hangon csilingelt, nagyon hívogatóan.
Vártam pár pillanatot és már nyílt is az ajtó. Egy kicsit ugyan megszeppenve, de mégis mosolyogva álltam szemben Lilly-vel.
- Üdv tanárnő. Zavarhatnám egy kicsit? Lenne egy kérdésem, vagyis inkább kérésem. – néztem rá reménykedő tekintettel.
Nagyon bíztam benne, hiszen olyan sokan kedvelik és szeretik. Csak nem lehet olyan rossz ember. Meg amúgy is szükségem van arra, hogy támogatást kapjak és úgy érzem ezt ő meg tudná nekem adni.
- Az érdekelne, hogy tudna e nekem segíteni. Szeretnék énekelni és ha színészkedni is szeretnék a jövőben akkor jó lenne ha a tudnék énekelni rendesen, úgy mint egy profi, és arra gondoltam tudna e nekem ebben segíteni. - néztem a szemeibe segítségkérőn, elvégre is rajta áll vagy bukik az karrierem.
Vissza az elejére Go down
 
Lilly Cassel otthona
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iris Blue otthona
» Zoe Hamingway otthona
» Tristan Blackdiamond otthona
» Grace Winches otthona
» Emily McKellen otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: Hollywood :: Otthonok-
Ugrás: