St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Iris Blue 231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Iris Blue EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Iris Blue EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Iris Blue EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Iris Blue EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Iris Blue EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Iris Blue EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Iris Blue EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Iris Blue EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Iris Blue EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Iris Blue

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Iris Blue

Iris Blue


Hozzászólások száma : 3
Points : 5
Join date : 2012. Aug. 24.

Iris Blue Empty
TémanyitásTárgy: Iris Blue   Iris Blue EmptyPént. Aug. 24, 2012 7:01 am

My name is...

IRIS BLUE

This is me...

[Only admins are allowed to see this image]

Magamról

becenév;; Törpilla, Iris
kor;; 17
nem;;
születési hely, idő;; Hollywood, 1994.12.08
csoport;; Suli királynők
titulus;; Beautiful Darkness
szexualítás;; Heteroszexuális

Ilyen vagyok...

szeret;; Bulik, jótékonykodás, kiskutyák
nem szeret;; Unalom, szabályok, gyöngének látszani
félelmek;; Csúszómászók
vágyak;; Boldog és híres élet
titkok;; Ha elmondanám akkor már nem lenne titok. Nem igaz?
jellem;; Soha nem voltam az a fajta ember, aki körül megállt a víz. Szeretem, hogy ha a zajlanak a dolgok körülöttem, de azt még inkább, ha én vagyok a középpontban. Imádok az emberekkel úgy játszani, mint a macska az egérrel. Minden lehetőséget és alkalmat kihasználok, hogy elérjem a céljaimat. Sokszor szoktam „színészkedni” ezzel is bebizonyítva, hogy az emberek mennyire nem figyelnek a másikra. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló típus vagyok, aki ha kell ártatlan, védtelen kislány; olykor komoly felnőtt; hol pedig igazi végzet asszonyává változok... és ami a legfontosabb, sohasem tudhatod, épp melyik énemmel állsz szemben. Nagyon tudok szeretni, de ha valaki megbánt azzal kegyetlenül viselkedek. Hűséges vagyok mind a kapcsolataiban, mind az ígéreteiben. Nem egyszerű tőlem megszabadulni, mert megdöbbentően makacs a természetem.
külső;; Szemeim gyönyörű mogyoró barna színűek és talán ettől ilyen figyelemfelkeltőek. Mindig gyönyörű szépen ragyognak, s úgy tudok velük nézni, mintha az ember veséjébe látnék. Szemöldököm szépen ívelt. Arcomra bájos vonások jellemzőek. Ajkam közepesen teltek. Nem vagyok éppen tipikusan modell alkat a magam 160 cm-vel, de nem számít hiszen nem is vágyom ilyen karierre. Lábaim hosszúak, és formásak. Alakom, véleményem szerint tökéletes. Hajam mindig is nagyon hosszú volt, és most sincs ez másként, körülbelül a hátam közepéig érhet. Csillogó természetes barna színben pompázik és az esetek többségében göndörtincsekben keretezi arcom. Bőröm fehér és makulátlan, bársonyos tapintású. Járásom könnyed és kecses. Ruhatáramban megtalálhatóak kisebb számban a csini habos babos ruhácskák de, túlnyomó részben inkább a dögös ruhákat hordom és a hozzájuk passzoló magas sarkú cipellőket. Amikor sminkkelem magam akkor a szemeimet fekete színnel festem, ami tökéletesen kiemeli őket.
play by;; Ashley Tisdale

Világ életemben itt éltem a sztárok városában és miután végeztem az általános iskolával nem is volt kérdéses, hogy abba a középiskolába fogok járni ahová a szüleim is jártak. Nálunk ez már hagyománynak számít. De be kell vallanom, azért egy kicsit féltem, hogy milyen is lesz ide járni, de aztán rá kellett döbbennem, hogy mindenki azt kapja amit ad. Így lettem én a suli kedves, mindenkivel jó fej csaja, akit majdnem mindenki imád!
Vissza az elejére Go down
Lilly Cassel
Admin
Lilly Cassel


Hozzászólások száma : 35
Points : 77
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : Los Angeles

Iris Blue Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iris Blue   Iris Blue EmptyPént. Aug. 24, 2012 9:34 am

Üdvözöllek Iris Smile
Nem találtam semmi hibát, ezért
ELFOGADLAK
Foglald le ami kell és irány játszani Smile
Vissza az elejére Go down
 
Iris Blue
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Iris Blue otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: Karakteralkotás :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: