St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Grace Winches ( Princess) 231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Grace Winches ( Princess) EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Grace Winches ( Princess) EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Grace Winches ( Princess) EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Grace Winches ( Princess) EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Grace Winches ( Princess) EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Grace Winches ( Princess) EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Grace Winches ( Princess) EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Grace Winches ( Princess) EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Grace Winches ( Princess) EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Grace Winches ( Princess)

Go down 
SzerzőÜzenet
Grace Winches

Grace Winches


Hozzászólások száma : 6
Points : 8
Join date : 2012. Aug. 12.

Grace Winches ( Princess) Empty
TémanyitásTárgy: Grace Winches ( Princess)   Grace Winches ( Princess) EmptyHétf. Aug. 13, 2012 8:07 am

My name is...

GRACE WINCHES

Magamról


becenév;; Gracey, Gray
kor;; 17
nem;;
születési hely, idő;; 1995 07. 11
csoport;; suli királynők
titulus;; The Princess
Ilyen vagyok...


szeret;; fehér csoki, málna, szolárium, pasit falni…. Ja és költeni a „manit”!
nem szeret;; Hínár, kis gyerekek, macskák( Fújj szőr veszély), rosszul sikerült manikűr, rosszba lenni az lbvel, na meg a fitneszedzővel.
félelmek;; pókok, kígyók, arra ébredni, hogy szegények.
vágyak;; megnyerni egy model bemutatót, egy saját divatlap, pompon csapatkapitány.
titkok;; Tudomásomra jutott, hogy terry a tengerimalac nem halálozott el, hanem csak anyám rá unott és kidobta. Ez fáj meg minden, de el kell fogadnom hisz ez az ő háza is. Na meg azt is megtudtam, hogy Wenel (unka tesó) lezbi, ez meg mi. + ezt egyszer majdnem kikotyogtam.
jellem;; Iszonyú erős az akaratom és a meggyőzésem. Embereket olyan dolgokra is rátudok, venni igazából még álmukban sem tennének meg. Talán kicsit hisztérikus vagyok és elkényeztetett. Nem viselem el ha valaki értelmetlen rizsát papol nekem, halló nem közönség vagyok! + Elismerem kicsit egos vagyok, de ez a pénzzel jár.
külső;; Hosszú hajam van, mindig más színű, most épp világos barna. De már láthattatok szőkeként és vörösként is. Feszes popó és kidolgozott, mégsem túl mű has és kéz. A melleim meg, mintha aranyból lenének, komoly szerintem annál drágább. ( Nem mű, csak biztosítva van)
play by;; Selena Gomez
Konkrétan ez történt
Na jó megsúgom nektek, hogy én ehhez nem értek. Miért nem kértek arra, hogy menjek shoppingolni? Komolyan, az életemről? Eddig?
Rendben, ha ezt akarjátok: Nos, New Yorki születésem egy menő, pöpec, kis multi kórházban történt. Anyám, elvileg nem nagyon szenvedett, császárral szült. Apám, na, ő meg a másik, a nővér szó szerint kiakadt rá, amikor is a születésem után egy nappal jelent csak meg, hogy ne legyen akkora bűntudata, minthogy lehagyta gyermeke születését, megajándékozott egy pici fehér, fodros body-val, amin rózsaszín flitterrel ez ált: My Princess. Azóta, ez lett a névjegyen. ÉN vagyok a királynő, minden téren. Legyen az verseny, suli, népszerűség, az élen vagyok. A szüleimnek hála, nagyon könnye nőttem fel, csupa nagy, puha, fodros, rózsaszín világba, ahol én vagyok a királylány. (ezt már említettem?)
A barátaim, nos, van egy lb-m, aztán most ennyi, ne értsetek félre, sokan szeretnének velem lógni, de ez ugyebár nem lehet. Megvan az a kódex? Meg persze a ’volt’ barátaim, az ifj Paris és a Lopezek, de mivel kavartam a srácaikkal gyors dűlőre jutott a ’kapcsolataink’. Persze és a srácok, az első komoly kapcsolatom 14- évesen volt, ohh Dustin, akkor még csak kezdő voltam és ez a folyton együtt lét fura volt. Azóta felnőttem és szültetett csábítóvá értem.
Az iskola? Igen ez is elég fura volt. Haza értem és anyuék közölték a hírt, én meg mondtam nem, miért váltsak sulit? Innen jött a rizsa, én többet tudok, ennek a sulinak jobb a színvonala és stb. Legyek komoly és vegyem figyelembe az árakat? De hahó én nem veszek 100 000 es arc műtétet, csak 10 000 masszást, az meg ugye elengedhetetlen?
Vissza az elejére Go down
 
Grace Winches ( Princess)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Grace Winches otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: Karakteralkotás :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: