St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Emily McKellen et  231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Emily McKellen et  EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Emily McKellen et  EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Emily McKellen et  EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Emily McKellen et  EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Emily McKellen et  EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Emily McKellen et  EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Emily McKellen et  EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Emily McKellen et  EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Emily McKellen et  EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Emily McKellen et

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Emily McKellen

Emily McKellen


Hozzászólások száma : 3
Points : 5
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 30

Emily McKellen et  Empty
TémanyitásTárgy: Emily McKellen et    Emily McKellen et  EmptyHétf. Aug. 06, 2012 11:42 pm

My name is
EMILY MCKELLEN

[Only admins are allowed to see this image]

Magamról
Becenév: Em vagy egy ragadványnév: Lola
Kor: 18
Nem:
Születési hely, idő: 1994. 08. 28; New York
Csoport: Suli királynők
Titulus: Burlesque
Szexualítás: biszexuális

Ilyen vagyok...
szeret: minden ami édes, legyen az csoki vagy egy finom koktél; vagány ruhákat minden mennyiségben; mások idegeire menni; kikezdeni a pasikkal; és persze nevetni
nem szeret: főzni, mosogatni, mosni s minden olyan házimunkát, amit muszáj megcsinálni
félelmek: pókok, bogarak, csúszómászók
vágyak: Nincsenek jövőbeli nagy álmaim. Szeretnék egy saját lakást, ahol minden hétvégén rendezhetnék egy bulit, és talán megoszthatnám valakivel a hálóm.
titkok: Csak ő tudja a családjából, hogy az apja félre lépett. Vágyik az igaz szerelem érzésére, mégsem keresi azt. Az első csókját egy lánnyal sütötte el, míg az első éjszakát, amit pasival töltött, egy buliban, s azon belül is a házigazda szobájában élte át. Naplót vezet, amibe minden gondolatát, s véleményét beleírja, legyen szó akárkiről.

jellem: Elég könnyűvérű, mégis érett gondolkodású. A legtöbb esetben hallgat a megérzéseire, s azokat követi. Ennek köszönhetően elég előítéletet táplál az emberek felé, de ezekről senkinek nem számol be. A nyelvét mondhatni felvágták, mindig tud valami beszólást előhúzni a zsebéből, és ezek általában nem mindig pozitív dolgokat takarnak. Rezzenéstelen arccal hazudik, s igencsak jól is. Nem szereti, ha az emberek lekezelik, hiszen ha megismerik, rájöhetnek, hogy a vagány és cseppet sem hétköznapi külső egy kedves lányt rejt, aki hibáit nem rejtegeti a világ elől. Nehezen köt igaz barátságot, felületes barátokból viszont van neki épp elég. Az érzelmeit jól el tudja rejteni, viszont ha magára marad szeret merengeni az életén, s töprengeni a jövőjén.

külső: 173 centiméter magas, eredetileg barna hajú lány vagyok, zöldeskék csillog szemekkel. Azért mondom, hogy eredetileg, mert legtöbb esetben a fodrászommal melírt rakatok bele, avagy világosbarnává festetem. Hajamat általában kiengedve hordom, de akad olyan is, hogy kontyba vagy laza copfba kötve hordom a fejem tetején. Orromban apró piercing díszeleg, köldökömben általában hosszú piercing himbálózik, míg fülembe is több lyuk van szúrva, a cimpámtól a fülem felső tövéig. Tetoválásból akad egy pár a testemen, például egy áloműző az oldalamon, a csuklóimon több kisebb motívum (mint például egy peace jel és egy szív), bal mellem alatt egy felirat, jobb alkaromon egy idézet, és persze az ujjaimon lévő kis motívumokról se feledkezzünk meg.
play by: Miley Cyrus


Nos, akkor elmesélem szerény életem történetét, hogy hogyan s mint jutottam el odáig, ahol most vagyok. Születésem óta New York-ban élek, sőt már a szüleim is ide születtek. Mind apámnak mind anyámnak jól fizető állása van. Ez annyit takar, hogy a férfi nemet képviselő alak -értsd az apám-, egy hangstúdiót vezet, illetve egy egész láncot, de ez lényegtelen. Anyám ügyvéd, méghozzá nem is akármilyen. Van egy bátyám, bár róla nem szívesen beszél a család. Szüleim nem értik meg, egyedül én vagyok az, aki tudja, hogy min megy keresztül. A családom tele van titkokkal, ahogy én is, s ezeket a titkokat körülbelül tizenhárom éves korom óta egy naplóba írom. Szerencsés gyereknek, avagy immáron tininek születtem, aki mindent megkap, bár ennek ellenére előszeretettel rohangálok minden nap a szüleim idegein. Az első, amin kibuktak, az az volt, hogy tizenhat évesen kilövettem a fülem, s bár ez nem lenne önmagában bíróság elé vezethető bűn, számukra az pár lyuk felért egy perrel. Olyan volt, mintha ők lennének a Samsung cég, én meg az Apple. Miután beletörődtek a ténybe, hogy a lányuknak nem csak a füle, de már az orra és a köldöke is át van szúrva, előrukkoltam egy tetoválással, amit bevallom őszintén nem túl legális úton varrattam magamra. S miután ezen az első tetováláson is túltették magukat, a többire már engedélyt adtak, sőt még ki is fizették. Nem vagyunk az a fajta család, aki közösen megbeszéli a problémáit, inkább ha van valami gond, akkor vagy nem mondjuk el a másiknak, vagy hallgatási fogadalmat tetetünk a hallgatóságunkkal. Így tudok én arról is, hogy apám megcsalta anyámat, alig két éve, s valószínűleg ezt jobb is, hogy csak én tudom. Ja, és a kutyámról majdnem megfeledkeztem. Az ő neve Lola s talán innen jöhetett az én becenevem is.
A nagy családtörténet mesélés közben elfelejtettem megemlíteni a tényt, hogy anyámat áthelyezték, s ez az oka annak, hogy ebben a suliban kötöttem ki. A barátaimtól alig ezer mérföld választott el.
Tény, ami tény. Mindig is szerettem bulizni, s ezalatt nem csak az ivást, de a bagózást is érthetitek. Arról nem is beszélve, milyen dolgokat tettem már az életem elmúlt két évében. Más tizenhat éves a négy fal között tanul, én meg a suli fala kívül t'jok a tanulásra, s mégis minden jegyem azt sugallja, hogy stréber vagyok. Félreértés ne essék, nem roskadok össze a tanulási vágytól, csupán jól fog az agyam, és jó a memóriám. Most mégis itt vagyok, egy új suliban, s az egyetlen ismerős dolog a naplóm, a márkás gönceim és a szüleim.
Vigyázz St. Peterson Gimi, Emily megérkezett!
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Emily McKellen et  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Emily McKellen et    Emily McKellen et  EmptyKedd Aug. 07, 2012 7:49 am

Hát Emily, nem is tudom mit mondjak! Nagyon tetszett a kis történeted!
Nem lehet könnyű ilyen szülőkkel, de legalább feltalálod magad!
Remélem majd megejtünk egy-két játékot!
Addig is

ELFOGADVA!!!

Irány játszani, de előtte foglalj avit!
Vissza az elejére Go down
 
Emily McKellen et
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Emily McKellen otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: Karakteralkotás :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: