St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Dicsőcség fal 231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Dicsőcség fal EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Dicsőcség fal EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Dicsőcség fal EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Dicsőcség fal EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Dicsőcség fal EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Dicsőcség fal EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Dicsőcség fal EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Dicsőcség fal EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Dicsőcség fal EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Dicsőcség fal

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Tyler A. Davis
Admin
Tyler A. Davis


Hozzászólások száma : 51
Points : 145
Join date : 2012. Jul. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

Dicsőcség fal Empty
TémanyitásTárgy: Dicsőcség fal   Dicsőcség fal EmptyVas. Júl. 15, 2012 10:08 pm

Különböző trófeák, érmék folyosója.
Vissza az elejére Go down
https://stpetersongimnazium.hungarianforum.com
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Dicsőcség fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dicsőcség fal   Dicsőcség fal EmptyCsüt. Júl. 19, 2012 1:24 am

Lilly and me
[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Egy nap amit megint az enyémnek tudhatom le anélkül, hogy elkezdődött volna. Imádom ha az emberek félen tőlem és bármit megtennének értem csak azért, hogy ne legyenek megalázva. Igen egy ilyen egy hatalom mániás élete, mint az enyém. Imádom a sulit, de csak a szünet részét, mert a tanórákon legtöbbször elalszok vagy unatkozok.
Kipattant a szemem 6 órakor de nem tudtam visszaaludni akármennyire próbáltam is. Nem voltam rá képes. Becammogtam a fürdő szobába és megmosakodtam és az időmbe egy gyors tusolás is bele fért. Bementem a szekrényembe, ami igazából egy gardrób, de én szekrénynek nevezek, és kivettem egy mára tökéletes fehér ruhát és egy elképesztően szép cipőt amire nem is emlékeztem, hogy megvettem. Teljes pompámban lesétáltam a konyhába, de nem volt ott még senki. Mindenki most kel majd fel mert még csak 7 óra. óra alatt sikerült elkészülöm ez szép. Ügyes vagy Zoe!
Megettem egy müzliszeletet és úgy döntöttem elindulok a suliba, már nincs sok idő úgyse. Beültem a kocsimba felhangoztak a motorok és mentem is a királyságomba.
Amint odaértem a parkoló üres volt, pedig nem ezt szoktam meg, egy kocsi árválkodott ott, miután kiszálltam az enyém. Bebaktattam a kapun és a tanári felé vettem az irányt, megnézni hátha hiányzik valamilyen tanár és nem kell annyit benn t lennem ebben a porfészekben. De nem volt szerencsém, miden órám meg lesz tartva, és egy tanárom sem betegedett le mára.
Elindultam a dicsőság fal felé amit az iskolában a legjobban szerettem nézegetni. Nagyon tetszettek a csillogó érmék és kupák. Nekem is volt egy díjam bent. Első évem elején egy atlétika versenyt nyertem és a második félévben is versenyeztem de ott másodiknak sikerült a dobogóra jutnom.
Láttam, hogy Miss Cassel közeledik. Mosolyogva elé mentem és köszöntem neki.
- Jó reggelt Miss Cassel! - bájos mosolyommal mosolyt csaltam a tanárnő arcára. Nem tudni mikor lesz szükségem erre a kapcsolatomra egy tanárral, így mindenkinél bevágódok amennyire csak tudok.
Láttam, hogy Miss Cassel közeledik. Mosolyogva elé mentem és köszöntem neki.
- Hogy van ma a tanárnő? - kérdeztem és még mindig vigyorogtam mint egy vadalma.
Vissza az elejére Go down
Lilly Cassel
Admin
Lilly Cassel


Hozzászólások száma : 35
Points : 77
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : Los Angeles

Dicsőcség fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dicsőcség fal   Dicsőcség fal EmptyPént. Júl. 20, 2012 10:37 am

Zoe and me



[url=w.polyvore.com/st_peterson_gimnázium/set?id=53733320]Viseletem [/url]


Egy újabb reggel. Megint mennem kell tanítani. Bár az első két órám lyukas,de akkor is be kell mennem a suliba. Nem nagy kedvel, de kimásztam az ágyból, reggel fél 7-kor. Felöltöztem, majd lementem a konyhába. Csináltam magamnak egy gyors szendvicset és egy kávét. Miután meg reggeliztem, becsuktam a házat,beültem a kocsimba és elindultam az iskola felé.
Még senkié sem volt ott a parkolóban, csak az én kocsim. Kiszálltam,majd besétáltam az iskola épületébe. Ott első utam a tanáriba vezetett. Lepakoltam, majd elindultam egy kicsit sétálni. A folyosó üres volt és csendes, csak a magassarkúm kopogását lehetett hallani a padlón. A dicsőség fal felé vettem utamat. Azonban ahogy közeledtem, egy diákot vettem észre ott. Rögtön szaladt elém jó pofizni. Zoe Hamingway volt az. Nem annyira kedvelem a lányt, mert eléggé kényes és minden tanárnál benyalizza magát a jobb jegyekért.
- Jó reggelt Zoe! - köszöntöttem én is mosolyogva
- Köszönöm jól vagyok és te? -kérdezem tőle
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Dicsőcség fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dicsőcség fal   Dicsőcség fal EmptyVas. Júl. 22, 2012 6:09 am

Lilly and me
[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Kedves, aranyos, jó? Talán nem ezeket a jelzőket használnám Miss Casselre. Inkább fura,, vad és abszolúte rossz. Nem tudom miért de ez a tanár talán még nálam is nagyon szesz kazán ha buliról van szó. És még több pasival fekszik le egy hónap alatt mint én. Pedig én aztán falom a pasikat rendesen. Nem hagyhatom, hogy egy középkorú hölgy jobb legyen az ágyban mint én.
- Köszönöm jól! Kivel lesz órája? - kérdeztem kedvesen, hogy az álca rajtam maradjon és ne fedjem fel, hogy mit is gondolok a nőről.
Nem is tudom mit tanít. egy kicsit gondolkozásba estem amikor ez megfordult a fejemben. Mit is tanít, nem lehet olyan érdekes óra ha nem emlékszek. Persze ének, akkor megvan miért nem emlékszek, hisz az énekórák legtöbbjét ellógom és inkább a büfé előtt ücsörgök és pasizok vagy házi másoltok valami lúzerrel. Na de remélem ezt a tanárnő nem tudja vagy legalábbis nem adja a tudtomra, hogy tudja. Nem tudom, hogy van e még más ének tanár rajta kívül így lehet, hogy csakis ő taníthatja az éneket? Nem hinném biztos van valami mentség. Mondjuk, hogy allergiás vagyok a dalra, ez annyira nem is rossz csak nem hihető.
- Ugye mi a 4. órában is találkozunk? - mondtam a falra rögzített elektronikus órarend segítségével ami épp a mi osztályunk órabeosztását mutatta.
Vissza az elejére Go down
Lilly Cassel
Admin
Lilly Cassel


Hozzászólások száma : 35
Points : 77
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : Los Angeles

Dicsőcség fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dicsőcség fal   Dicsőcség fal EmptyHétf. Júl. 30, 2012 5:39 am

Zoe and me




-Most nem veletek lesz. - mondtam
Ki nem állhattam ez a lányt. Azt képzeli magáról, hogy apu kicsi lány és mindent megkap amit csak akar, akkor már azt hiszi magáról, hogy ő a nem is tudom kicsoda. Sokkal idősebb vagyok nála és tisztelnie kellene engem. Hiába még fiatal vagyok, a tiszteletet meg kell adnia. Szerencsére nem velük lesz órám. De negyedik órában viszont igen. Úgy meg fogom szívatni az egész társaságot, hogy öröm lesz nézni. A napló csak úgy füstölni fog a sok egyesektől.
-Igen találkozunk! - mondtam
És még nem is tudod,hogy mire készülök. Kikészítelek benneteket!
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Dicsőcség fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dicsőcség fal   Dicsőcség fal EmptySzer. Aug. 01, 2012 3:17 am

Lilly and me
[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Ez a nő nagyon kedvesnek tűnhet de nem az.
- Igen találkozunk! - mondta. Nem akartam neki mondani, de velem ugyan nem fog találkozni, mert én keresek egy fiút akit abban az órában hülyíthetek, hogy egy kicsit szórakoztassam magam. Milyen jó is lesz, csak ne kelljen bemennem énekre. Mert azt én nagyon utálom. Én képes vagyok bármelyik fiúval lefeküdni, de ne kelljen bemennem. Soha nem volt a kedvencem, de nem is az óra miatt inkább a tanár miatt. Ami nálam nagy érv adó volt.
- Minden bizonnyal! - mondtam vissza mosolyogva de legszívesebben megfojtottam volna egy kanál vízben. Ez a nő miatt néha fenyegetést érzek a hírnevem miatt. Nem mintha lenne olyan szép és kecse mint én, de akkor is olyan idegesítő, hogy valaki megközelítheti az én szintemet a tökéletesség küszöbén. Na de mit is gondolok, hisz senki nem lehet, olyan mint én. Engem nem lehet senkihez hasonlítani, én vagyok az iskola központja, mindenki kedvel. Ezt a nőt közel nem kedvelik annyian, mint azt a lányt akit nap, mint nap látok a tükörből rám nézni. Hát igen jó vagyok!
- Kivel lesz órája a tanárnőnek? - kérdeztem, mintha tényleg olyannyira érdekelni. Fura volt, hogy ennyire jól játszottam az érdeklődésemet.
Vissza az elejére Go down
Lilly Cassel
Admin
Lilly Cassel


Hozzászólások száma : 35
Points : 77
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : Los Angeles

Dicsőcség fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dicsőcség fal   Dicsőcség fal EmptySzomb. Aug. 04, 2012 3:13 am


Zoe and me



Még semmit sem sejt abból, hogy mihez készülök. Pokollá teszem az életüket. Kirúgatom, ha nem fog megjelenni az órámon.
- Most az első évesekkel. - válaszoltam kis gondolkodás után.
Azokat is elég kibírni. Jó azért csak pár ember rossz, a többiek jók.
- Hamarosan becsengetnek. Nem kellene az osztályodba menned? - kérdeztem a lánytól
Bár úgy is tudom, hogy nem fog órára menni. Megvárja míg én eltűnök az irodába és szépen lelép. Ismerem én már a fajtájukat. Főleg ezt a nőszemélyt.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Dicsőcség fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dicsőcség fal   Dicsőcség fal EmptySzomb. Aug. 04, 2012 9:41 am

Lilly and me
[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Nem is tudom, hogy milyen vagyok valójában. Talán tudnék egy kicsit kedves is lenni másokkal, ha nagyon szeretnék, de nem nagyon akarom megerőtetni magam. Néha jó lenne átlagosnak lenni és nem egy népszerű lánynak akit midenki szeret és mindenki fél tőle. Jobb lenne egy olyan lánynak lenni, akit szeretnek de nem félnek tőle, hanem jóban vannak vele, de ha ilyen lennék akkor nagyon sok minden meg lenne vonva tőlem és nem sok mindent tehetnék meg.
A tanárnő nem kedvel engem. MIért kell egy ilyen csinos tanárnőnek engem tanítania? Nem ér, hogy egy olya nő tanít aki majdnem olyan szép mint én. De lehet, hogy kicsit edvesnek kéne lennem, vele. Mármint belül kéne rendesnek lennem vele, mivel így is megjátszom, hogy az vagyok, de színjátszás nélkül vajon menne?
- Oké! - mondtam elismerően. - Tudom, hogy a tanárnőnek megvan a véleménye rólam. Kinek nincs, hisz népszerű és szép vagyok. De mit szólna egy kis bulihoz? - kérdeztem és ezt tényleg kedvesen gondoltam. - Este lesz nálam egy kisebb buli eljöhetne ha gondolja, titok marad hogy ott volt a tanárnő, annyian nem leszünk. - mondtam, mert így talán nem veszi mjd észre, hogy nem vagyok jelen az óráján.
- Ami azt illeti mennem kéne órára, ha lenne órám, de most nincs. - és igen, igazat mondtam egy tanárnak, azt is megéltük. Hurrá, Zoe Hamingway nem hazudott egy tanárnak.
- A meghívást fontolja meg. - mondtam, majd válaszát várva elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dicsőcség fal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dicsőcség fal   Dicsőcség fal Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dicsőcség fal
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: St. Peterson Gimnázium :: Földszint-
Ugrás: