St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Lilly Cassel  231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Lilly Cassel  EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Lilly Cassel  EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Lilly Cassel  EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Lilly Cassel  EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Lilly Cassel  EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Lilly Cassel  EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Lilly Cassel  EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Lilly Cassel  EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Lilly Cassel  EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Lilly Cassel

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lilly Cassel
Admin
Lilly Cassel


Hozzászólások száma : 35
Points : 77
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 34
Tartózkodási hely : Los Angeles

Lilly Cassel  Empty
TémanyitásTárgy: Lilly Cassel    Lilly Cassel  EmptyKedd Júl. 17, 2012 11:20 am

LILLIEN AMANDA CASSEL

[Only admins are allowed to see this image]

Becenév;; Lilly
Kor;; 22
Nem;;
Születési hely, idő;; New York, 1990. Január 19.
Csoport;; Tanárok
Titulus;; Original Girl
Szexualítás;; biszexuális

Ilyen vagyok....
szeret;; buli, szex, barátokkal lógni, édesség, zene
nem szeret;; beképzelt alakokat, nyalizós embereket, plázacicákat
félelmek;; pókok - rovarok
vágyak;; családot alapítani egyszer
titkok;; inkább meghagynám magamnak Smile
jellem;; Sokan azt hiszik, hogy egy kis angyal vagyok! De miután megismernek, rájönnek, hogy tévedtek! Rengeteget bulizok,pasizok és cigizek! Utálok szabályok szerint élni és nem szeretem ha nemet mondanak nekem. Ha eldöntök valamit, akkor azt általában végig csinálom. Cigarettázok, egyszer kipróbáltam majd azért folytattam, hogy menőnek érezzem magam, most pedig már késő van ahhoz , hogy letegyem.
külső;; Félhosszú szőke a hajam, barna a szemem és kb.168 cm magas vagyok. Divatosan öltözködöm. Vannak tetoválásaim. Hosszú combjaim, dús kebleim, vékony derekam, összességében feszes testem vonzza a férfi tekinteteket, akárcsak ördögien bájos arcom, amiről csak úgy süt a ravaszság.
play by;; Dianna Agron

Miért pont itt?

New York-ban láttam meg a nagyvilágot, ezelőtt 22 évvel. Azóta sok minden történt velem. Szüleim jól neveltek. Mindent megkaptam mait csak akartam, mert egyedüli gyermek voltam. Minden szép és jó volta, de egy nap mindennek vége lett. A szüleim veszekedni kezdtek és oda lett a meghitt családi hangulatnak. Odáig fajultak a dolgok, hogy mikor 12 éves voltam, elváltak egymástól. Én apánál maradtam, de minden hétvégémet anyánál töltöttem.
Ez kihatott a későbbiekben a viselkedésemre és a tanulmányi eredményeimre is.
A gimnáziumot úgy ahogy elvégeztem kisebb-nagyobb sikerrel. Gimnázium után, vártam egy évet, addig dolgoztam, mert kellett a pénz. Aztán rájöttem, hogy el kellene mennem valamerre iskolába. Egy szakmát elvégezni. Így jelentkeztem Los Angeles-be egy zene szakos főiskolára, ahová sikeresen fel is vettek. Elköltöztem aputól, mert így könnyebb bejárni a suliba és már amúgy is nagykorú voltam.
4 évvel később, sikeresen lediplomáztam énektanár szakon. De nem csak éneket tanítok, hanem zongorát és gitárt is. Apuval azóta nem beszéltem mióta elköltöztem tőle. Gondolom örült, hogy megszabadulhatott tőlem. Anyát meg azóta nem láttam, mióta utoljára ott voltam nála. Az meg úgy 15-16 éves koromban lehetett. De meg vagyok én nélkülük is. Miután elvégeztem a főiskolát, munka után kerestem. Találtam is, a ST. Peterson Gimnázium-ban. Már egy éve, hogy itt tanítok és szeretek is itt tanítani. Kedvesek a munkatársaim, a diákok is rendesek velem. Mondjuk a legtöbb fiú inkább csak meg akarna fektetni a jobb jegyért, vagy hogy ne buktassam meg, de nem teszek ilyeneket, mert a végén még kirúgnának.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Lilly Cassel  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lilly Cassel    Lilly Cassel  EmptySzer. Júl. 18, 2012 2:01 am

Hát kedves tanár néni nagyon tetszett a kis történeted, és az életstílusod is bejön. Csak óvatosan azzal a cigivel!
ELFOGADVA!!!

Mehetsz játszani, de előtte foglalj avatárt! Smile
Vissza az elejére Go down
 
Lilly Cassel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lilly Cassel otthona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: Karakteralkotás :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: