St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Tyler Andrew Davis 231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Tyler Andrew Davis EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Tyler Andrew Davis EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Tyler Andrew Davis EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Tyler Andrew Davis EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Tyler Andrew Davis EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Tyler Andrew Davis EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Tyler Andrew Davis EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Tyler Andrew Davis EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Tyler Andrew Davis EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Tyler Andrew Davis

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Tyler A. Davis
Admin
Tyler A. Davis


Hozzászólások száma : 51
Points : 145
Join date : 2012. Jul. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

Tyler Andrew Davis Empty
TémanyitásTárgy: Tyler Andrew Davis   Tyler Andrew Davis EmptyHétf. Júl. 16, 2012 10:29 pm

Tyler Andrew Davis

[Only admins are allowed to see this image]
Születési hely és idő: 1993. Március 27. Hollywood
Becenév: Tyler, Ty
Csoport: Macsó
Titulus:Sexy Beast
Play by: Alex Pettyfer

Kinézet: Ty egy 183 centiméter magas, mondhatni izmos alkatú srác. Hát, azért nem mondhatja magát kigyúrt izompacsirtának, de azért a hasán megjelennek a kockák. Nyakig érő, szőkés barna haja van, amit, szinte mindig összeborzolva hold, de, jó párszor már láthatták lezselézett hajjal. Szép, tengerkék színű szeme van, amit mondhatni igazán esznek rajta a lányok. Ruházata kihagyhatatlan kellékei a körülbelül 3 darab bőrdzseki, és ingek, pólók. Ezek közül általában az ingeket szokták rajta látni, fekete, sötétkék esetleg bordó árnyalatban. A Sexy Beast titulus mind a kettőből, a jelleméből és kinézetéből áll össze. Hát, ő ezt nem tagadja meg, mert ő tényleg barom, tahó.
Jellem: Nos, a kinézete alapján mindenki egy gyámoltalan kisfiúnak, anyuci pici kisfiának gondolja. De, ez csöppet sincsen így. Hogyha tehetni, mindenkivel bunkó, csak a nagyobb rangú emberekkel szokott társulni, haverkodni. Kétszer volt olyan alkalom, hogy a stréber csoportból fogadott maga mellé embereket. Ahogyan tehette kikupálta őket, és, ez sikerült is, mostanság együtt „irányítják” az iskola életét. Többször is szemet vetett a lányok királykisasszonyára Zoe- ra, de Lara is igazán felcsigázta az érdeklődési körét. Szóval, most két vasat tart a tűzben, majd elválik, hogy melyikkel fog szorosabb kapcsolatot ápolni.

Előtörténet: 1993. Március 27.- én láttam meg a napvilágot Hollywood egyik kórházában. Egy jómódú, híres családba születtem. Apám rendező volt, anyám pedig modell. Jó összeállítás, nem? Úgyhogy úgy gondolták, hogy a gyereknek se kell máshogy felnevelkednie, már kis korom óta fotózásokra vittek, szerepeket kaptam reklámokba. Ez így mind, szép és jó, mindent meg is kaptam, amit akartam. Az elején imádtam, hogy minden az enyém volt, amire csak ráböktem, de, ahogy nőttem, beláttam, hogy ez így még se stimmel. Nem járattak rendes iskolákba, ők tanítottak a matekra, nyelvtanra és a többire. Hiányzott az igazi gyerek élet, ezt többször is megemlítettem nekik, de ők csak röhögtek, hogy „jaj, milyen kis aranyos”. Ja, igen, aranyos voltam, csak azzal nem foglalkoztak, hogy ezzel tönkretehetik az egész életemet. Nem voltak barátaim, nem járhattam le a játszótérre, csak a családom volt nekem. Nos, most már beláthatják az emberek, hogy nem minden gazdagnak fényes az élete. Mivel anyámék nem éppen a legjobb tanítási módot adták nekem, ezért nem vettek fel iskolákba. Én, mind ezek ellenére hajtottam, mint a ló, hogy odaérjek a forgatásokra, fotózásokra, és közben tanuljak is a felvételikre. Aztán abbahagytam, már csak a filmek és a modellkedés volt nekem, mert beláttam, hogy valamit fel kell adnom a három közül. Én legelsőnek a filmezésre mondtam nemet, az ősök pedig a tanulásra. Azt mondták, hogy a színészeknek, se a modelleknek nem kell a matematika, nyelvtan, történelem és egyebek. És én ebben a tévhitben nőttem fel. Ekkor lett belőle megy arrogáns bunkó, akit csak a pénz és a hírnév érdekelt. Aztán, anyámék akkor látták be, hogy mégis tanulnia kellett volna a gyereknek, amikor az ágyamba csábítottam a nőket, utána meg kirúgtam őket. Mert, hogyha normálisan iskolába járattak volna, talán értelmes emberi lény is lehetett volna belőlem. Csak ekkor már késő volt, de ők nem adták fel. Különféle sulikba felvételiztettek, de egyikbe se vettek fel. Aztán, nem tudom, hogy hogyan, de felvettek. Ekkor már 17 éves voltam. Rögtön az uralmam alá vettem az iskolát, mert tudták, hogy kik a szüleim. És, ez nekem tetszik is. Már két éve ide járok, őrzöm a hírnevemet, rontom az iskola környezetét.
Vissza az elejére Go down
https://stpetersongimnazium.hungarianforum.com
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Tyler Andrew Davis Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tyler Andrew Davis   Tyler Andrew Davis EmptyKedd Júl. 17, 2012 8:58 am

Nos, kedves Tyler nagyon tetszett az élőtörid. Igen érdekes egy fazon vagy már várom, hogy találkozzunk!
Addig is ELFOGADVA!
Foglalj avit és a játéktéren találkozunk!
Vissza az elejére Go down
 
Tyler Andrew Davis
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: Karakteralkotás :: Előtörténetek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: