St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Kávézó 231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Kávézó EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Kávézó EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Kávézó EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Kávézó EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Kávézó EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Kávézó EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Kávézó EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Kávézó EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Kávézó EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Kávézó

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Tyler A. Davis
Admin
Tyler A. Davis


Hozzászólások száma : 51
Points : 145
Join date : 2012. Jul. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Kávézó   Kávézó EmptyHétf. Júl. 16, 2012 1:55 am

...
Vissza az elejére Go down
https://stpetersongimnazium.hungarianforum.com
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyKedd Aug. 07, 2012 9:09 am

Úgy döntöttem kicsit körbenézek errefelé, ha már ide lettem száműzve. Egy kis társaságra vágytam, meg akartam ismerkedni a néppel. Egy órán keresztül magam elé meredve jártam az utcákat, majd amikor meguntam betértem az első épületbe ami az utamba akadt. Ez a helyi kávézó volt, legalább iszok valamit, mivel egészen kiszáradt a torkom a sok gyaloglástól a melegben. Kinyitottam az ajtót, majd a pulthoz sétáltam, megszemlélve a pultos lányokat. Kiválasztottam egy fiatalt, aki nem volt több 19 évesnél.
- Egy feketét jó erősen.- mosolygok rá csábítóan, majd lustán végigfuttattam a tekintetemet a látható testrészein. Egy kicsit még flörtölgettem vele, majd kerestem egy asztalt, ahol mindenkit jól láthatok, s ők is megszemlélhetnek engem. Letettem az akusztikus gitáromat magam mellé a másik székre, majd lepakoltam a hátsómat. Lassan kortyolgattam az italomat, de senki olyat nem láttam, aki diák korú lett volna. Mind fiatal felnőttek és és idősek voltak. Vajon miről tudnék beszélgetni egy hatvanéves nővel? Alapból meg sem közelítene egy hatvan éves nő, legalábbis azok közül akik itt vannak. Állandóan a karomon levő tetkó és köztem cikázott a tekintetük, majd fejcsóválva mormoltak valamit a mai fiatalságról és elfordultak. Megfordult a fejemben, hogy én is elkezdek valamit morogni a mai idős társadalomról, de azzal csak olajat öntenék a tűzre. Engem aztán nem fognak felhúzni, amúgy is hozzászoktam már ahhoz, hogy furcsán néztek rám. Tudom, hogy érdekes vagyok a számukra a testem dísze miatt, de nem érdekelt. Ha felvettem volna a rosszalló megjegyzéseket, csak nekik szereztem volna örömet. Türelmesen vártam, hogy egy érdekes ember is betérjen, hátha szóba elegyedhetek vele.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyKedd Aug. 07, 2012 9:38 am

Tristan and me

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Jó egy kicsit kiruccan, de még mindig nem értem minek kellett ilyen későn indulnunk. Egy pár barátnőmmel, bevásárló körutat szerveztünk mára, de ahogyan ismerjük magunkat, inkább későbbre beszéltük meg a találkát, hogy mindenki ideérjen.
Már majdnem dél volt, amikor összefutottunk kedvenc márkás butikunk előtt. Rögtön be is mentünk azon a csodás hívogató bejáraton és neki estünk a mai kínálatnak. De nekem nem volt ínyemre ez a mai vásárlás, és szóltam a csajoknak, hogy ma inkább mellőzném. Hát igen, ilyen nem ritkán hall az ember Zoe Hamingway-től, a shoping királynőtől, de ma tényleg nem volt kedvem hozzá. Na jó ez nem teljesen igaz. Mert reggel amikor úgy éreztem, hogy nem tudok többet aludni eljöttem egyedül vásárolgatni és bevásároltam az új kellékekből így már nem akartam még egyszer végig nézni ugyanazt a kínálatot. Inkább elmentem egyet kávézni.
Amikor beértem a kávézóba, mindenki feltűnő belépőmet figyelte. Tökéletes öltözködésem itt eléggé ritka volt, így mindenki megbámult, de csak nyugodtan nem mindennap látnak ilyen lányt.
Amint beléptem megpillantottam Tristant. Ő volt a suli csajfalója. Majdnem minden lányt megfektetett már a suliból. Kivéve akiket persze nem, én persze nem vagyok köztük, engem nem lehet olyan könnyen kapni, mint azt páran hiszik. Lehet, hogy buta szőkének látszom, de nagyon is okos és magabiztos vagyok.
Egyenesen a fiú felé vettem az irányt. Leültem az sóasztalához vele szemben, és nem hinném, hogy észrevett mert mindennel foglalkozott csak épp azzal nem aki az asztalához tipegett, velem
- Szia! - köszöntem hangosan majd rendeltem gyorsan egy kávét!
- Hogy vagyunk? Új prédát keresünk? - persze csak vicceltem és ezt Tristan tudta is. Elég jóban voltunk ahhoz, hogy tudja mikor viccelek és mikor gúnyolódok. Már évek óta ismerjük egymást. Jó fej srác csak kicsit kanos.


Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyKedd Aug. 07, 2012 10:41 am

Egy kicsit megriadtam, amikor egy láby zökkentett ki a nyugdíjasokròl szòlò gondolatbeli véleményalkotásomnòl. Felnéztem rá, de csalòdottan tapasztaltam, hogy "csak" Zoe az. Azt hittem, hogy valami bàtrabb leányzò nézett el felém, mivel Zoe csak haver volt a számomra.
- Szia, ülj csak le, ùgyis egyedül vagyok.- mosolygok rá kedvesen, majd a következő kérdésére vicces grimaszt vágtam.
- Édes kicsi szívem, nagyon jòl tudod, hogy nekem azt nem kell keresni.- kacsintok rá cinkosan. Ezt nem nagyképűségből mondtam, komolyan sok rajongòm volt, köztük jò pár kéretlen is.
-És te mi járatban vagy errefele?- kérdezem. Zoe-val még semmilyen kapcsolatom nem volt a baráton kívül. Eleinte lehet, hogy többre vágytam, de nen szoktam erőltetni ha nem kérnek belőlem. Én aztán senkire nem erősz.akolom rá magam, tök felesleges.
- A kàvét majd kifizetem, ha már így egymásba futottunk.- mondom, majd küldtem neki egy ellenálhatatlan félmosolyt.Meg sem néztem az öltözékét, bàr tudtam, hogy mint mindig, most is remekül fog festeni. Mindig megdícsértem, ha tetszett ahogyan egy lány felöltözött, ezért most sem hagytam ki a lehetősséget, hogy bòkolhassak.
- Zoe, megint igen jòl nézel ki, mint általàban.- most nem volt semmi hàtsò szándékom, nem akartam semmi komolyat. Bár általában sem akartam semmi komolyat, de ez mellékes. Most az idős emberek már mind a kettőnket furcsán méregettek. Kezdtek nagyon felidegesíteni, mégis nyugalmat erőltettem magamra.
- Drága barátném, mit szòlnál, ha játszanék neked valamit?- kérdezem, fennhangon. Tudtam, ha megmutatom azt, amit a zenei tudásnak neveznek, akkor talán már nem barátságtalanul méregetnek majd. A gitáromért nyùltam, majd végif a lányra nézve eljátszottam a dalt, hangosan énekelve. Tapsvihart kaptam ajàndékba, még a csùnyán nézegető néni is el volt ájulva.Mikor végeztem felálltam és színpadiasan meghajoltam.
// A dal: Simple Plan I miss you nem engedi linkelni. //
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyKedd Aug. 07, 2012 11:37 pm

[center]Tristan and me

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Barátok lennénk? Tényleg azok vagyunk. Nem értettem soha őt, hisz minden pasi megpróbál a közelembe férkőzni, hogy megfektessen, vagy csak elcsábítson. De nem igazán hagyom magam. Viszont ő nem nagyon próbálkozott vagy nem vettem észre. Nem tudom, nem igazán lesem, hogy mikor melyik pasi dobja hanyatt magát női bájaim miatt.
Amikor észrevettem, hogy az idős néni irányába néz, láttam, hogy egy kicsit zavarja a jelenlétük, vagy a nők legalábbis tuti.
Kicsit elmosolyodtam, hogy ezek az öreg nyanyák, milyen viccesek is tudnak lenni a maguk kis világában.
- Megszabadultam a barátnőimtől, mert egy közös shopingot szívesen ki tudok hagyni. - mondtam tök természetesen, de nálam nem volt az ha kihagytam egy ilyen alkalmat.
Tudom, hogy gonosz vagyok, de akkor sem vagyok kíváncsi, hogy miket vesznek meg a csajok. Csak vásárolgassanak, én már minden új dolgot beszereztem. Tudom, hogy önző vagyok, de ha velük megyek vásárolni képesek ugyanolyan ruhát venni mint én csakhogy ők is jól nézzenek ki.
- Ó köszönöm édes vagy. - mondtam mosolyogva a dicséretére. Mindig megdicsér ha tetszik az öltözékem neki ez nem volt meglepő mondat, de az, hogy játszik nekem valamit az nagyon is fura volt. Ő volt az aki soha nem akart benyalni nekem az elitek közül, mert őt anélkül is kedveltem. Csodálkoztam, hogy valami olyan tesz amivel a kedvemre tesz egy kicsit.
Tényleg jó hatással volt rám a zene. Nagyon jól játszik és a hangja is elképesztően gyönyörű.
-Ez szép volt, köszönöm! - mondtam, mert a dal nekem szólt, hisz végig rám nézett, nem is nekem inkább csak úgy nekem énekeltre. Igen ez a jó megfogalmazása.
- Mióta is gitározol?- tudtam, hogy nem most kezdte de soha nem kérdeztem rá, hogy mióta csinálja.[ /center]
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptySzer. Aug. 08, 2012 12:23 am

- Szívesen, ezt még nagyon régen írtam, még Montrealban. Akármilyen hihetetlen, de a barátnőmnek íródott.- mosolygok rá cinkosan. Senki nem tudta, hogy már voltak komolyabb kapcsolataim, itt csak a menő srác voltam, aki szereti meghúzni a lányokat. Pedig itt is volt hosszabb kapcsolatom, majdnem egy évig tartott, csak rájöttem, hogy nem nekem való ez a dolog, mert úgy sem tudok egynél le ragadni.
- Hát mondhatni, hogy amióta az eszemet tudom. Volt egy gitáros haverom vele játszottam. Igazából én tanítottam őt, mert neki nem volt tanárja.- vonom meg a vállam. Jóban voltam Daviddel, hiányzott is, csak úgy, mint a másik három haverom.
- És neked van valamilyen hobbid a vásárolgatáson kívül?- csipkelődök vele, majd elnyomtam a késztetést, hogy összeborzoljam a haját. Egy olyan lány, mint Zoe, sokat törődik azzal, hogy a haja rendesen álljon. Biztosan megharagudna rám, ha tönkretenném a tökéletes frizuráját.
- Van valami tipped arra, hogy miért néz ki mindenki magának? Tudom, hogy jóképű vagyok, meg minden, de talán azért ennyire csak nem.- mosolygok rá. Igazából, soha nem tudtam, hogy mit esznek annyira rajtam. Az egy dolog, hogy valamennyire kigyúrtam magam és van pénzem, de attól a fejem még ugyan olyan átlagos.
- Tudod, hogy mennyire nem tartom fejbe a határidőket. Lesz valami rendezvény a közeljövőben sulin belül?- kérdezem.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptySzer. Aug. 08, 2012 12:43 am

Tristan and me

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Nos ami azt illeti tényleg megfontolni való, hogy mit szeretnek a csajok ezen a pasin. Tényleg megfelel egy átlagos embernek, de egy olyan kisugárzása van aminek nehezen lehet ellenállni.
- Képzeld van, szeretek...- kicsit haboztam mert tényleg nem tudtam, hogy mit is szeretek csinálni, nagyon nincsen hobbim, csak vásárolni szeretek és fodrászhoz járni de ezek nem jó hobbik ezeket nem mondhatom. Tehát kicsit gondolkozás után rávágtam a legnyilvánvalóbb dolgot amit szeretek, de senki nem tudja rólam mert titokban tartom és mert senki nem szokta megkérdezni. - lovagolni.
Igen nagyon is szeretem a lovakat. Régen nagyon sokat lovagoltam ma már hanyagolom a kosz miatt.
- De azt ma már nem tevékenykedem, mostanában teniszezek. - mondtam ami tényleg így volt. Van amikor külön edzővel játszok, de van amikor apuval már amikor van ideje a lányára.
- Most hogy mondod tényleg nem tudom, mit esznek rajtad a csajok. addig oké, hogy elképesztőek az izmaid és a kisugárzásod sem rossz, de nem értem miért vannak oda érted. - mondtam kicsit viccesen. Tudtam, hogy bár Tristan így átgondolva nem egy álom pasi, de az ahogy olyan magabiztosan végig vonul mindenhol az már magában elég, hogy egy lány hanyatt dobja magát miatta.
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptySzer. Aug. 08, 2012 1:43 am

Hallgatom a magyarázatát, magamban mulattam a tényen, hogy egy kicsit törnie kellett a fejét azon, hogy mit válaszoljon. Szélesen elmosolyodtam azon amit mondott. A lovaglás nem az a tevékenység, amit az ember tisztán megúsz-
- Ha sport akkor én inkább szörfözni szeretek. Meg a baseball-t és a focit kedvelem, bár az utóbbi még nekem is durva.- vonom meg a vállam, majd eszembe jutott, hogy egy lánnyal beszélgetek a sportról.
- De hagyjuk a témát, gondolom te annyira nem vagy oda a fociért.- vonom meg a vállam. Nekem se a kedvencem, csak játszani szeretem. Gondoltam egy kicsit érdeklődök, hátha tud szörfözni. Szeretek csajokkal hullámlovast játszani, olyan kis esetlenek, mindig leesnek a szörfdeszkáról és várják a megmentőt. Aranyos.
- Szörfözni tudsz? Ha érdekel a dolog esetleg megtaníthatlak.- kacsintok rá. Úgy beszéltünk, mintha nem is ismernénk egymás szokásait. Igazából nem olyan sokat tudtunk a másikról.
- Ugye? Az egy dolog, hogy olyan karjaim vannak, mint Hulknak, de nem vagyok egy csajok álma.- mondom, majd megfeszítettem a karizmomat, hogy láthassa ahogyan dagadnak az izmaim. Hát az biztos, hogy Zoe nem azért bírja a búrám, mert jó vagyok az ágyban, vagy ilyesmi.
- Szóval akkor áll a randi egy szörfdeszka társaságában?- kacsintok rá cinkosan, majd elmosolyodtam. A randit teljesen képletesen értettem, ő is tudja, hogy nem akarok nála próbálkozni.
- És mikor lenne kedved deszkára pattanni?- teszem fel a következő kérdésem, mosolyogva.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptySzer. Aug. 08, 2012 7:42 am

Tristan and me

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Szörf, foci? Ezek mind olyan sportok amiket olyan pasik csinálnak akik az én ideálomnak lazán megfelelnének. Nagyon is. Egyszer majd én is kipróbálom a focit, de csak is kizárólag egy helyes edzővel és egy jó fiú csapattal. Hisz ha egy fiú csapat dögös egy szem lány tagja vagy, akkor minden pasi neked fog segíteni és akkor lehet jókat pasizni. De ezt nem is fogom soha megtapasztalni, hisz én foci nélkül is vonzom a jobbnál jobb pasikat, akik oda meg vissza vannak értem és némelyik szinte már levakarhatatlan.
Tudom, hogy kicsit önző dolog hülyíteni a fiúkat, de nagyon jó dolog. Én szeretem és a végén mindegyik kap valamit tőlem. Az titok, hogy mit de nem járnak annyian pórul, mint sokan hiszik róluk.
- Érdekel a téma de nem tudok hozzászólni. - mondtam egy kicsit ridegen.
Aztán felhozta a szörfözést. Igen nem kicsit jó buli lehet a hullámokon lovagolni. Vagy egy fiún, na jó a hullámokon. Igen mókás lehet, de nem nagyon merek a vízbe menni. Kicsit félek, hogy kiröhögnek. De valamiért mégis belemegyek Tristan hülye ötletébe.
- Áll a randink és azokkal a karokkal léci kapj majd el ha zuhannék a deszkáról mert lesz rá példa és inkább a te karjaidba essek, mint a sós vízbe. - mosolyogtam majd odahajoltam és egy baráti puszit nyomtam az arcára.
Nem szoktam csak úgy haverokkal randizni, de ez most más fajta randi. Még nem is lehetne így nevezni. De ha ő így akarja, hát legyen.
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptySzer. Aug. 08, 2012 9:24 am

Zoe azonnal belement a szörfözésbe, egy feltétellel. Oké, hogy jól akar kinézni, meg minden, de azért ez túlzás.
- Rendben, de amúgy mindenképp vizes leszel. Különben is le merem fogadni, hogy ázottan is jó nő vagy.- kacsintok rá, majd az arcra puszinál kicsit összevontam a szemöldököm.
- Hé, ezzel óvatosan, mert ezt akár amolyan "bejössz nekem" célzásnak is vehetném.- kacsintok rá vigyorogva.
- Nyugi nem veszem annak, tudom hol a helyem.- mosolygok rá kedvesen. Nem tehetek róla, hogy állandóan vigyorgok, én már csak ilyen vagyok.
- És mikor ejtsük meg a nemrandi randit?- kérdezem, hivatalos hangon. Reméltem, hogy nem meséli el as többi csajnak a dolgot, mert akkor mindenki rajtam akar majd szörfözni tanulni, ami nem is olyan nagy baj. Viszont ha ezek a "leckék" rendszeressé válnak, akkor minden bizonnyal elindul majd a pletykaáradat. Gyűlölöm azokat a dolgokat, amik nem igazak.
- Van kedved menni valamerre, vagy még üljünk itt húsz órát?- kérdezem összevont szemöldökkel. Tényleg mentem volna már, nem tudok ennyi ideig egy helyben maradni.
- Ígérd meg, hogy nem nagyon híreszteled ezt a mi kis... hogy mondjam.. tevékenységünket. Igen, ez a megfelelő szó. Szívesen tanítok szörfözni bárkit, de egyszerre húsz emberrel nem tudok foglalkozni.- kacsintok rá. Pedig milyen jó is lenne, egyszerre tíz csajjal a nyakamban. Elmélázva pillantottam rá, majd ismét megszólaltam
- Tudod, ha valaki látja majd erősen félre érti. Csak azért mondom, mert neked fontos, hogy milyen a híred a suliban.- kíváncsi voltam, hogy mit mondd erre.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptySzer. Aug. 15, 2012 12:30 am

[quote="Zoe Hamingway"]
Tristan and me

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Nem is értem miért olyan fura ha egy pasinak a lányok agy szimpla puszit nyomnak az arcukra. Abban nincs semmi furcsa, egy baráti gesztus amit olykor viszonoznak az emberek, de nem kötelező.
- Nem jössz be nyugi. - mondtam nyugtatóan, nehogy félreértsenek minket. Nem arról van szó, hogy nem néz ki jól meg nem tök jó arc. csak nekem ő nem olyan pasi mint a többi amolyan tesó típus, mintsem egy szerelem számomra.
- Köszi a bókot és nem is vizes Zoe a gáz, csak utána nem tudok visszamászni a szörfre na az a gáz. - mondtam, mert hát úszni tudok, hogyne tudnék, szeretek is, de ha beleesek a vízbe, hogy a csudába kászálódok vissza a deszkára, na az egy kisebb malőr lenne kicsinyke szép életem során.
- Szerintem a kövi hétvégén és ráérek és ha neked is megfelel akkor megtarthatjuk és eszem ágában nincs elhíresztelni, nem akarom rontani az egomat. - mondtam, mert ha valaki meghallaná, hogy segítségre szorulok bármiben is az nem tenne jót egekbe szökő egomnak.
- Nem értik félre, tudják ki kivel van együtt és nem fognak kavarni. Amúgy meg ha valaki kavarna azt hamar elintézném ez igazán semmiség. Amúgy te komolyan tartasz attól, hogy elhíresztelném a világnak, hogy én Zoe Hamingway Tristan Blackdiamonddal szörfözik a nyílt tengeren? Na nem ettől nem kell tartanod nyugi édes. - mondtam majd kicsit gondolkozva tényleg lég fura lenne, ha mindenkihez z oda mennék, hogy én most ezzel és ezzel ide és ide megyek. Hisz nem kell mondanom anélkül is ez az egész város tudni fogja, hogy hol vagyok. Édeseim ez a hírnév, igen.
- Igen én itt akarok még ülni mert semmi kedvem kimenni az utcára, nehogy meglássanak veled. - mondtam tréfálkozva.
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptySzer. Aug. 15, 2012 7:30 am

- Jövő hétvége... egy pillanat.- mondom, s előkaptam a telefonomat, hogy megnézzem, csináltak-e nekem programot.
- Pont jò.-mondom. Ùgytűnik, hogy a csajok a hétköznapot előnyösebbnek tartják.
- Megnyugtatlak, én meg a szexi tanàr nénikre bukok.- kacsintok rá, majd megvillantottam a tökéletes mosolyomat.
- Amúgy se sokat számít, hogy bejövök-e vagy sem. Nem ismersz annyira, hogy tudd azt, meddig megyek el egy csajért. Ha akarnálak percek alatt felszednélek, de nem erőltetem meg magam. Van elég még rajtad kívűl, aki néz ki olyan jòl, mint te.- mondom neki. Soha nem titkoltam el, ha egy csajt szépnek találtam. Minek? Bár szerintem Zoe az a fajta, aki tökéletesen tisztában van ezzel.
- Amùgy, nem tudom mi történt, azt hittem az egész hetem be van táblázva. Holnap egy csajjal megyek vásárolgatni.- mondom az utlosò szòt vékony hangon.
- Valamiért mindig engem hívnak, hogy segítsek nekik ruhát nézni. Nem tagadom, ha jò féléről van szò még kifejezetten élvezem is, hogy legálisan szemügyre vehetem.- jegyzem meg, elnézve a semmibe.
- Te és az egod.- jegyzem meg fejcsòválva. Utáltam ga valaki egis. Szerintem még ez aszőke bomba se tökéletes.
- Mi van már szégyellsz is? Pedig azt hallottam, hogy a montreali pasik a legjobbak. Gondolj csak a SUM41-ra.- kacsintok rá. Gondolom fogalma sincsen ròla, hogy az mi a jò ég pedig a csajok bírják általàban.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 12:40 am

[quote="Zoe Hamingway"]
Tristan and me

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Fontos ember lenne? Ő max a csajoknál az, de meg is értem azokat a csajokat egyrészt. A sármja letaglóz mindenkit de a modora nem. Egy-két szempontból megértem azokat a lányokat akik oda vannak érte, de van olyan részem is ami nem igazán van tisztában azzal a ténnyel, hogy miért is akar egy lány ezzel a sráccal járni.
Nekem nem volt más Tristan, mint egy egyszerű barát, akivel néha napján összefutok beszélgetünk egy jót és ennyi. Ez a szörfölés sem lesz máshogy csak éppen ez sem randi lesz hanem egy baráti találka. De amilyen mázlista vagyok és amilyen népszerű a pletykák terjengeni fognak amiket mi nem fogunk komolyan venni.
- Idősebb nőkkel kezdesz? - ez igazán meglepett de nagyon nem akartam hozzáfűzni mást. De nem is nagyon állt szándékomban kritizálni mások ízlését.
- Először is nem sok olyan csaj van aki jobban nézne ki, mint én ezt ne is mert feltételezni, másodszor vásárolni? Milyen hapsi vagy? Soha nem néztem volna ki belőled, hogy elmész shopingolni egy csaj kedvéért. Csalódtam benned. - mondtam kicsit viccesen, de a szituáció igen is meglepett. Még hogy ugyanolyan jó csajt mint én. Keveset talán egyet a velem szembe lévő lány ugyanolyan szép mint én de ő csak akkor létezik ha a tükör előtt ülök. Na igen, szeretek a tükör előtt üldögélni és nézegetni magam és ez a lány igen sokszor előjön.
- Nem tudom miről beszélsz, de ha így folytatod akkor meg kéne tanulnom a nyelveden beszélni. - ki érti a fiúkat, amikor az ő kis nyelvükön nyomják a dumát. Hát én nem az biztos.
- Amúgy te is vásárolsz valamit vagy csak a csajt nézed ahogy próbálgatja a ruhákat?
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyCsüt. Aug. 16, 2012 2:25 am

- Nem, ez csak poén volt. Ki akarna vén szottyadt nőkkel khm...- köszörülöm meg a torkom, hogy tudja mire gondolok. Tényleg nem hiszem, hogy bárkinek lenne gusztusa a dologhoz. Már attól kirázott a hideg, hogy elképzeltem. Hát ha még csinálnám is.
- Na na, Montrealban volt egy csajom, aki talán még jobb is volt nálad.- mondom, majd rákacsintottam. Nem akartam megbántani, de igazából sokkal jobb volt, mint Zoe. A haja hosszú és fekete volt, a szemei kékek, kedves és visszafogott lány volt. Az arca nagyon finoman szólva nevezhető gyönyörűnek. Minden srác álma egy ilyen. Előrehajoltam, s adtam neki egy puszit, amolyan kiengesztelő ajándékként.
- Tudod, hogy csak vicceltem.- mondom neki megvillantva egy félmosolyt, majd vissza is másztam a helyemre.
- Nem vagyok vásárlásmániás, vagy boltkóros, de igen, odafigyelek arra, hogy jól nézzek ki. Amúgy is, én csak azért kellek, mert férfi vagyok és tőlem sokkal jobban esik egy "hú, de jó a s€gged ebben a gatyában"- féle dicséret, mint egy csajtól.- vonom meg a vállam. Azt hittem, hogy a csajok nagy része szereti magát azért szapulni, hogy egy magam fajta macsó mondhassa neki, hogy nem, te jó nő vagy.
- Nem tudom ,hogy miért nem lehet rajtatok kiigazodni. Az egyik szidja magát, hogy én az ellenkezőjét állítsam, a másik meg...- csóválom meg a fejem.
- A SUM41 az egy punk rock banda. Tudod, mint a Green Day. Csak jobb. Mindenhol nyomják őket, nem hiszem, hogy még nem hallottad. Pedig jók. Talán egyszer majd játszok neked tőlük valamit, de nem ígérem meg.- nem szeretem más bandák számait játszani, inkább azokat amiket én írtam, a haverjaimmal.
- Attól függ, néha megnézem a kínálatot, s mivel mindig egy rakat pénz van nálam, ha tetszik valami akkor megveszem. Olyankor a csajok akarják, hogy én próbálgassak, de azt semmi pénzért. Eddig egy sem tudott bekényszeríteni a fülkébe. Valószínüleg csak látni akartak póló nélkül, de ha megkérnek, akkor szívesen le veszem előttük, én nem szégyellem azt amim van. Csak ti nem vagytok elég bátrak ahhoz, hogy ilyet kérjetek.- mondom, felhúzva az egyik szemöldököm.
. Te is ilyen vagy. Úgyse mernél lekapni az egész suli előtt, mert félted a népszerűségedet.- mondom neki kajánul vigyorogva. Jó volt valakit szekálni.
- Sőt, talán még itt sem mernéd, hátha befut valaki ismerős arc.- mondom neki, majd rákacsintottam. Ha talán meg is tenné, akkor sem jelentene nekem semmit. Zoe, csak haver, bár bevallom, azért egy menetre bevállalnám, ha rajtam múlna.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyVas. Aug. 19, 2012 9:41 am

Tristan and me

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Bátor aki ilyenekkel mer vádolni. Én bármelyik pasit lekapom az utcán is akár, ha erről van szó. Nem vagyok gyáva inkább bevállalós. nem akarom, hogy bárki azt higgye, hogy nem vagyok elég nőies ahhoz, hogy kikezdjek bármelyik jött-menttel az utcán. Tristan nagyot téved ha ezt hiszi. Majd meg fog lepődni ha egyszer lekapom egy csomó csaj előtt a suliba. Aztán csak elhiszi, hogy nem vagyok gyáva.
- Szar vicc volt, amúgy sem volt hihető. - kicsit durcis arcot vágtam, hogy felfogja, hogy nem lehet viccelődni a külsőmön. Én tudom, milyen vagyok kint és nagyon is szeretem azt aki vagyok. Ahogyan kinézek azt még jobban szeretem. Szeretem magamat ennyi és arról nem akarok hallani, hogy nálam jobb. Mert olyan nincs aki azt állítja hazudok. Sokan mondták nekem, hogy én vagyok a világ legjobb csaja és a legjobb nője. Nem is álltam le velük vitatkozni és szeretem a dicsérnek, de csak szépen, mert ha valaki az ellenkezőjét mondja nyomban bedühödök.
- Először is jó a csajozási technikád másodszor nem ismerem azt a bandát, de kíváncsi leszek, hogy hogy hangzanak a te szádból. - kicsit viszonoztam a bókokat ironikus értelemben. De tudja, hogy csak hülyülök. Tudja, hogy nem mondok olyat amivel megbántok egy magamfajta elit némbert.
Na és akkor vissza a gyáva lányokra. Nem mi lányok nagyon is erősek és kapósak vagyunk. Ha nagyon kell egy srác akár rögtön megszerezzük. De nem úgy ahogy a pasik gondolják mi nem smároljuk le őket rögtön lassan közelítünk és gyorsan csináljuk. Igen talán ez a titka a nőnek. Nagyon jól megfontolja a dolgokat mielőtt cselekszik ezért követnek el a nők kevesebb hibát, mit a férfiak.
Felálltam az asztaltól odasétáltam Tristan mellé felhúztam, hogy egy magasságban legyen velem. És egy megcsókoltam, úgy hogy érezze, mit hagyott volna ki. Nagyon jól tudok csókolni, ez nemvitás és szerintem ezt ő is megérezte. Rátapadtam az ajkaira és nem engedtem amíg nem akartam. Majd fogtam magam leszedtem a számat az övéről visszaültem a helyemre és mosolyogtam a srácra, aki szerintem még mindig a hatásom alatt volt, vagy nem tudom.
Na milyen volt? - kaján vigyorral a képemen érdeklődtem.
- Na ennyit rólad. Ilyen csajod nem volt még soha.- széles vigyor ült ki az arcomra, hogy szertefoszlattam egy srác gondolatait.
Vissza az elejére Go down
Emily McKellen

Emily McKellen


Hozzászólások száma : 3
Points : 5
Join date : 2012. Aug. 06.
Age : 30

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyKedd Aug. 21, 2012 10:45 pm

Bevágódtam a volán mögé, és elindultam abban a reményben, hogy egy pohár habos kévé kíséretében elüthetek egy órácskát a hosszúnak ígérkező napomból. Útközben bömbölt a rock válogatás albumom, s mikor megszólalt a [Only admins are allowed to see this link] címet viselő szám, már kezem is járt, nem csak a szám. Hajamba bele-bele kapott a szél, s ahogy a kávézó közelébe értem, úgy parkoltam le az első adandó szabad helyre.
Beléptem a helységbe, s amikor megcsapta orrom, a jellegzetes kávéillat, halványan elmosolyodtam. A pulthoz sietem, ahol egy kedvesen rám mosolygó pultos sráccal találtam szemben magam.
-Szia. Egy Caffè Mochát kérnék.-adom le a rendelésem, mire még egy mosolyban részesít, mire én is visszamosolygok. Komolyan azt hiszi, hogy van nálam esélye? Mikor kézhez kapom a csokiszirupos expresszóm a gőzölt tejjel, tetején egy adag tejhabbal, és miután ki is fizettem az életmentő koffeinadagom, elindultam egy szabad asztal felé. Elővettem a telefonom, és elkezdtem pötyögni. Végigolvastam a sztárpletyiktől kezdve a divathírekig mindent, sőt még a politikára is volt időm, bár utóbbit a hátam közepére kívántam. Végül azon kaptam magam, hogy azt figyelem kik vannak a helységben, s magamban mindenkit kielemeztem.
Bevallom kételkedtem benne, hogy valaha olyasmi jut majd eszembe, hogy elszökhetnék. Ámbár cseppet sem átlagos családom talált volna rá módot, hogy megtaláljanak. A nagy morfondírozás közepette egyvalamire mégis rájöttem. Jobb lenne, ha elkezdenék újra társas életet élni, mert ha így haladok, maximum a porcicákkal fogok beszélgetni, akik a lakásomban tengetik a mindennapjaikat. Megráztam a fejem, és elindultam a pult felé. Még egy kávét rendeltem, ezennel elvitelre, majd bevágódtam a kocsim volánja mögé, s ismételten csak nyakamba vettem a várost.

//valamerre//



A hozzászólást Emily McKellen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 27, 2012 4:47 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyCsüt. Aug. 23, 2012 12:55 am

- Jaj te, tudod, hogy nem gondoltam komolyan.- kacsintok rá, majd vigasztalásképp megsimogattam az arcát.
- Nagyon kis cuki vagy, de nem látom értelmét, hogy bókolgassak neked, mert úgy is tudod, hogy jó csaj vagy.- mondom neki, majd rákacsintottam. A következő pillanatban már fel is állt, engem is felhúzva és olyat tett amire nem számítottam. Odajött, lesmárolt. Pedig a csajok igen kis gyávák ilyen téren, bár Zoe talán pont azért csinálta, hogy nem olyan, mint a többi csaj. Hát mint ne mondjak, nem is vártam mást, elég jól csinálta. De egy hozzá hasonló csajtól el is várja az ember. Persze én se akartam alul maradni, meg már minden tapasztalatot begyűjtöttem, már ami a csókolózást illeti. Ezért egy darabig nem hagytam elszakadni, de csak addig, hogy én is megmutassam neki, hogy mit tudok. Gyengéden az arcához nyúltam, bár egy kicsit mintha meg is szédültem volna ettől a csajtól. Picikét meg is bántam, hogy soha nem hajtottam rá. Ezek után... lassan visszaültünk, kaptunk egy szép kis nézőközönséget is. Az öreg nénik, akik eddig elismerő pillantásokat vetettek rám a zenei tehetségem miatt, most rosszallóan méregettek.
- Önök soha nem csináltak ilyet?- teszem fel nekik a költői kérdésemet, majd Zoe-hoz fordultam.
- Begyepesedett vén banyák.- morgom. Na, hát amire végképp nem számítottam az az, hogy még rá is kérdez, hogy milyen volt. Egy kicsit elvesztettem a magabiztosságomból, de ez teljesen normális a történtek után.
- Hát mit ne mondjak, elég jó volt.- csak ennyit tudtam kinyögni. Gyorsan kerestem valamit, ami elvonhatja a témáról a figyelmem, s nagy szerencsémre pont ekkor nyílt ki az ajtó. Egy egész jó csaj lépett be rajta, bár nem volt egy Zoe. Elismerően néztem végig rajta egy kicsit elidőzve a mell és a fenékrésznél, de hamar figyelmen kívül hagytam, mert már volt társaságom. visszafordultam Zoe-hoz, és nem töröltem le a kaján vigyort a képemről.
- Na és neked milyen volt?- kérdezem. Remélem nem kezdd el hülyéskedni, mert ezzel igen ártani lehet az önbecsülésemnek. Szeretek mindenkit levenni a lábáról.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyPént. Aug. 24, 2012 11:43 pm

Tristan and me

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Egy csók ennyire megborzolja a kedélyeket egy nyilvános helyen. Hát igen, nem éppen egy szórakozó hely ahol ez a kis incidens mindennapos, de akkor is. Fiatalok vagyunk, lehetnénk akár szerelmesek is, de azok ebben az esetben nem vagyunk. Akár egész itt létünk alatt nyalhatnánk falhatnánk egymást, akkor milyen képet vágnának az itt bent ülök? Hát az biztos, hogy elég érdekes szituáció lenne.
- Lehet csak régen. - mondtam a költő kérdésére egy egyszerű vicces választ, de nem nevettem, komoly maradtam.
Elég jó volt, na igen mindig ezt mondják. Persze nem egy csók után annál kicsit több kell, hogy egy pasi ilyet mondjon, de Tristan nem hinném, hogy valaha megtapasztalja, hogy milyen az az elég jó. Sőt nagyon jó. Nem jutunk mi el odáig ez volt a legtöbb amit eddig csináltunk ismertségünk alatt. Pedig elég régen ismerem már ezt a fiút, de még nem jártunk egyszer sem.
- Őszintén? - kérdeztem vissza de ár vártam, hogy kritikát mondhassak tökéletes csókjára.
- Nem volt rossz. Kicsit csodálkoztam, hogy visszacsókoltál, de a meglepetés ellenére nagyon jót alkottál. -kicsit hazudtam, mert őszintén ez volt az eddigi talán legjobb csókom egy pasival. Persze, lehet, hogy volt jobb is már de nem nagyon tudok felidézni ennél jobbat. Nem mutattam jelét, hogy kicsit füllentek, inkább csak mosolyogtam és követtem a srác tekintetét ami egy kicsit egy lányra vándorolt aki belépett a kávézóba.
- Tipikus pasi. - nevettem el magam.
- Ha akarsz csajozni menj oda, nem akarlak meggátolni, hogy egy kicsit kienged a feszültséget, ha rá akarsz hajtani rajta. Nem fogok megsértődni. - persze ez sem volt őszinte mondta, mert a csók után kicsit mintha jobban kedvelném őt, így kicsit féltékeny lettem volna, ha itt hagy de reménykedtem, hogy nem megy el, hisz nem olyan jó csaj. Kicsit féltem, hogy rájön, hogy nem akarom, hogy elmenjen, mert a maga fajták tudják mit akarnak a lányok.



//usernek, csak annyit, hogy ha szeretnél mással is játszani nyugodtan játsszál, mert egyszerre több játékot is folytathatsz az oldalon csak annyi a kérés, hogy tudd követni őket!//
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptySzomb. Aug. 25, 2012 12:22 pm

A megjegyzésére jött a kényszer, hohy felvihogjak, meg is pròbáltam elfolytani, de hamar kirobbant belőlem a hangos kacaj. Pròbáltam legyűrni a hullámot ami rám tört, kisebb- nagyobb sikerekkel.
- Bocsánat. Nem direkt volt. Csak úgy... jött- magyarázom, majd letörölgettem a nevetéstől kibuggyant könnyeimet..
- De legalább most már azt is tudod, hogy a röhögésem rohadtul nem szexi.- jegyzem meg, egy csibészes mosollyal az arcomon. Ezt a csajok legtöbbször elragadònak tartották, de biztos voltam benne, hogy Zoe figyelmen kívül hagyja. Igazábòl kicsit zavart, hogy az ilyen dolgaimat figyelmen kívül hagyta általàban, de nem volt mit tenni sajnos... neki meg nem mondhatom el. Egy visszafogott mosollyal hallgattam, amikor összefoglalta az előbbi csòkròl a véleményét.
- Annál azért több eszem van, hogy ezt kihagyjam. Na meg ha egy làny lesnárol, mindig autòmatikusan viszonzok.- vonom meg a vállam. Legalábbis eddig így volt. Valahogy ez mrg ösztönösen jött. Vannak helyzetek, amikor csak ímmel-ámmal megyek bele a dolgokba, mert éppen nincs kedvem romantikázni. Na ez nem ilyen volt, egyből kaptam a lehetőségen. Amikor elküldött csajozni, kissé sértett hangon szòlaltam meg, de a szemeim kedvesen csillogtak.
- Nincs kedvem tenni csajoknak most gitározni akarok.- egyből az ölembe kaptam a csoda hangszerem, majd játszani kezdtem az egyik legszebb dalt, amit valaha írtam.
- You look so beautiful today...- kezdem a dalt, megint Zoe arcát figyelve. Igazábòl ez egy nagyon szerelmes dal, amit nen szò szerint szántam neki, de ha mégis azt még magamnak se vallanám be. Tristan Blacdiamond soha nem lesz szerelmes, neki mindig csak a szòrakozás fontos. Vagyis hát elvileg. Csak egy lány dobott eddig. Az amelyiknek ezeket a dalokat írtam, aztàn kiderült, hogy már egy ideje csalt is. Szòval nem bántam azt, ahogyan a dolgok alakultak.
- Na, hogy tetszett?- kérdezem szerényen, halvány mosollyal. Soha nem voltam elszállva, mindig tudja magát az embert tovább képezni. És én még messze vagyok a tökéletestől, de nagyon.
- Ez nem SUM41, tuti nem ismered ezt a dalt, mert én írtam. Még a barátaimmal jàtszttuk annak idején klubokban, imàdták Kanadàban.- jegyzem meg, csak ùgy érdekességként. Biztosan nem kell neki magyaràznom, hogy a zene az életem.
- Illik rád, legalábbis az első sor mindenképp. Ma is gyönyörű vagy, mint mindig.- jegyzem meg neki kedvesen. Zoe tipikusan az a làny, akire annyira illik a szöveg, mintha neki írtam volna. Sok ilyen van. Nem tudtam mit fog válaszolni, csak lehajtottam a fejem egy kicsit, a kék pòlòmat nézegettem.
- Miért akartad, hogy odamenjek?- nézek fel rá, majd a fejemmel a másik lány felé böktem, de csak diszkréten. A mélybarna tekintetemmel megperzseltem, s nem engedtem el az övét, míg nem vàlaszolt.
// A [Only admins are allowed to see this link]/ /
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyVas. Aug. 26, 2012 8:59 am

Tristan and me

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!


Sok embert a nevetéséből fel lehet ismerni, vannak akik a nevetés mögé rejtik valódi énjüket. De ez a nevetés amit most hallottam nem annak az embernek a belső énjét találtam meg, hanem az enyémet. Ahogy nevetett a legtöbb lány kicsit elborzadni, de én nem így éreztem egy kicsit tetszett ez az idétlen röhögés, de valamiért olyan aranyosnak találtam. És ez a baj, hogy ami én vagyok az a lény nem érez ilyet egy egyszerű nevetés hallatán. Az a lény elszörnyed és rosszul lesz egy ilyen szitutól. Nem is értem, hol van az a belső énem aki az ilyen dolgokat teszi.
Kicsit meglepetten csak zavarodottan beszéltem össze-vissza mert nem értettem mi a fene van velem. Mit tett velem ez a srác egyszeri csókja amit én kezdtem lehet, hogy magam alá pakolom a sok rosszat. Hisz mi lenne ha összejönne valami vele akkor is nem tartana sokáig hisz ismerem, de úgy érzem ő lenne az első fiú aki megtudná fájdítani a szívemet. Ilyen csak egy van az életemben akivel még nem jöttem össze de ugyanígy érzek iránta mint ez iránt a dalos pacsirta iránt.
- Ez igazán szép volt! - dicsértem meg a dalát, ami kicsit meghatott de nem mutattam ki mennyire, csak mosolyogtam és bent forrt az agyvizem, hogy miért nem hajtok rá. Hisz úgysem mond nemet. De egyszerűen nem megy, nem tehetem.
Amikor azonban szóba jött, hogy miért akartam, hogy elmenjen csajozni és itt hagyjon engem itt volt az alkalom, hogy rávezessem, ahogy csábítani szoktam.
- Na jó nem akartam, csak láttam, hogy tekintesz rám és rá. Én egy barátod vagyok aki valószínűleg nem fog többet jelenteni neked - itt egy kis levegőt vettem és olyan halkan, hogy ne hallja senki hozzátettem - sajnos. - reméltem nem hallotta meg senki, főleg nem ő. - De az a lány lehet, hogy nem lesz életed párja de lehet, hogy egy éjszakára elmegy nem? - egy kicsit manipulálni akartam, de nem tudom mennyire hatott rá egy kis monológ tőlem.
Miközben azonban a szemembe nézett akkor kicsit rosszul éreztem magam. Olyan volt mint az első csókom. Ijesztő és mégis olyan gyönyörű és szerelmes voltam akkor. De most nem tudom, hogy az vagyok e hisz olyan régen történt velem olyan, hogy szerelem.
Vissza az elejére Go down
Tristan Blackdiamond

Tristan Blackdiamond


Hozzászólások száma : 19
Points : 21
Join date : 2012. Aug. 06.

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyVas. Aug. 26, 2012 9:07 pm

- Köszi. Nem ez a legszebb, ezeket annak a lánynak írtam mind, akibe tényleg bele voltam zúgva. Eddig csak egy ilyen volt, de az is dobott. Azóta fektetem meg csak a csajokat és dobom őket, mert nem akarok szerelmes lenni és megint koppanni.- magyarázom neki a dolgaimat. Igazából, ez nem volt olyan nagyon igaz, mert már előtte is játszadoztam egy kicsit. Mindig több vasat tartottam egy tűzben, de ez egy idő után elmúlik. Amikor érvelni kezdett a kezeimmel rátámaszkodtam az asztalra és egy kicsit közelebb hajoltam, hogy rendesen hallhassam. Szerencsémre, a szájról olvasás az igazán megy, ezért azt az apró szócskát is le tudtam olvasni, amit nem hallottam. És most én kezdtem őt győzködni a dolgokról.
- Először is... pont azért nem hagylak itt mert a barátom vagy. Másodszor. Honnan tudod, hogy nem jelentesz nekem már régóta többet? Lehet, hogy csak nem mutatom ki. Harmadszor. Nem rajtam múlik, hogy lesz-e esetleg köztünk valami. Negyedszer. A csaj pont csak egy éjszakára vágyna, s lehet, hogy nekem ebből elegem lett és többet akarok esetleg valakitől. Amire szerintem pont nem ő alkalmas.- mondom neki. Láttam, hogyan tette a szépet a pincér srácnak, gondolom ha lenne pasija, akkor is ezt csinálná.
- Na meg ott van a másik, hogy ha van valakije, ami alatt nőt-férfit-állatot értek, akkor rám se fog nézni, ha mégis akkor egy lotyó. Nekem meg olyan nem kell, köszönöm szépen.- mosolyodok el, majd még közelebb hajoltam.
- Az is lehet, hogy éppen te kellesz, csak nem merem elmondani.- mondom, majd kuncogni kezdtem. Valamilyen szinten igaz volt, mert Zoe soha semmilyen jelet nem adott, ezért békén is hagytam. Nem rajtam múlt a dolog. De azt is tudtam, hogy most se rajtam múlik, mert én akármikor belemennék vele egy hosszabb kapcsolatba. És a hosszabbat nem a két hónapra értem. Talán évekre. Biztosan képes lennék elkötelezni magam. Hiszen van itt sok jó nő, de Zoe-ból csak egy. És ezt azért gondolom, mert egyetlen lánnyal volt csak ilyen jó a kapcsolatom, pont azért, mert nem akart tőlem semmit.
- Mit szólnál még egy csókhoz?- kérdezem, de csak azért, hogy fel legyen rá készülve. Nem vártam meg a válaszát, még közelebb hajoltam, s megint megcsókoltam. Ismét mindent bevetettem, bár ez nem volt olyan finomkodó, mint az előző. Ez már jóval tüzesebb volt.
- Ha meg akarsz pofozni nyugodtan, elvégre most akaratomon belül hatoltam be az intim szférádba.- mondom neki, miután elszakadtam tőle. Bár az a tipikus férfi mosolyt nem lehetett letörölni a képemről. Vártam, hogy mondjon valamit, de mivel nem szólalt meg és láthatólag zavarban volt, nekem kellett mondanom valamit.
- Amint mondtam, nem vágyok kalandra kis csillag és nem rajtam múlik, hogy mi lesz ebből.- mondom neki, s így is éreztem. Most már kezdett bennem feléledni a vadász, de nem akartam elszúrni. Nem, ezt nem fogom. Zoe-t nem csak megdönteni akarom, sőt biztosan nagyon meg is bántanám vele, ha csak ez lenne a tervem. Nagyot csalódna bennem, amit nem akarok.
- Amúgy szerintem a szörfözésnél meg fogsz lepődni. Nem csak ez az egy tetkóm van ám.- mosolygok rá sejtelmesen. Volt még két másik, azok is elég nagyok. Nem is tudom, hogy melyik volt a legfájdalmasabb. Talán amit a combomra csináltak. Ott le kellett fogni, mert szétzúztam volna valamit. Kicsit elmosolyodtam az emlékre. A bandámból a négy srác próbált vissza tartani, de azért elég nagy darab vagyok. Hozzáteszem azt is, hogy David meg egy alacsony, vékony fiú. Én meg azért elég erős voltam, Chuckot simán elbírtam, pedig nem volt öt kiló. Mindig felemeltem és megpörgettem, vagy pofoztuk egymást, meg hülyeségből verekedtünk.
- Bocsi a hallgatásért, csak eszembe jutott, hogy milyen is volt Montrelálban.- magyarázom.
Vissza az elejére Go down
Zoe Hamingway
Admin
Zoe Hamingway


Hozzászólások száma : 58
Points : 106
Join date : 2012. Jul. 16.
Tartózkodási hely : Los Angeles

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó EmptyKedd Aug. 28, 2012 5:41 am


Tristan and me

[Only admins are allowed to see this image]

[Only admins are allowed to see this link] nézek ma ki!

Nem vagyok őszinte, általában nem ha el akarok valamit érni. De magammal annak kell lennem akármik is a szndékaim. és a szándékaim most nagyon is világosak én meg akarom szerezni őt, nekem kell. Nem akarom, hogy másokkal bújjon ágyba és én csak egy egyszerű barát legyek a számára. Én akarok az a lány lenni akit szeret és akivel együtt ébred egy kalandos éjszaka után. Önző vagyok, de ha pasiról van szó mindig ezt csinálom. Nem értem miért érzek így hisz ki ő hogy így meg tudja mozgatni éltető szervemet? nem szokott csak úgy dobogni bárkiért a szívem. Ez az én életemben nem helyén való.
Kicsit meglepett a sok érvelés amit Tristan mondott és lehet, hogy ő is szeretné ha nem csupán baráti viszony lenne kettőnk között? Nem bánnám, de nem merem megkérdezni ahogy kiderlt és sejtem, hogy feltételesen mondta hanem ő sem meri elmondnani. De afiúk miért ilyen félősek? Egyszerű dolguk van csak elhívnak egy randira és pont ő mit veszthet? Olyan helyes, hogy ha nemet is mondok neki, emi nem valószínű, akkor őssze szed valami egy ékszakás kis csajt vígasztalásként.
- Mi van ha nem csak te vagy az aki nem meri el mondani az érzéseit, Mi van ha igazad volt és a lányok sem olyan btrak mint hittem? - már érezni lehetett a hangomból, hogy kicsit kétségbe vagyok esve. Félek a vissza utasítstól, de legjobban az érzéstől ami megfojt.
Amikor megcsókolt már tudtam, hogy míg az érzéseimtől igenis félhetek attól nem kell, hogy nemet mond.
- Miből gondoltad, hogy felpofozlak? - kérdeztem, mert eszem ágában sem volt megpofozni őt.
Mosolyogtam mert nem tudtam mit kezdeni a szituációval, de amikor a szörfözésről kezdett beszélni kicsit fordult a hangulat, megint át mentünk baráti dumálgatásba. Ami részben jó mert nem kell agyalnom, hogy rávezessem, hogy hívjn el randira, de részben nagyon sok előnyt vesz el alőlem, amit nagyon is ki tudnék használni.
Mikor láttam, hogy elkalandozik a gondolataiban és utána maggyarázkodott, nem akartam tovább hízni a dolgot. Rámosolyogtam és megcsókoltam, de ez nem hasonlított eddigi "baráti" csókjainkra, ez már igazi volt. Olyan Zoes.
Megfogtam a kezét és minden szó nélkül kihúztam magam után a kijáraton és egyenesen a házom felé vettem az irányt. Nem akartam a nagy közönség előtt beszélni vele így egész úton meg sem szólaltam, csak vártam, hogy kettesben legyünk.




//folyt köv. [Only admins are allowed to see this link]//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó Empty

Vissza az elejére Go down
 
Kávézó
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: Hollywood :: Belváros-
Ugrás: