St. Peterson Gimnázium
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

St. Peterson Gimnázium


 
KezdőlapGalleryLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Tető 231313738s_id109277-1-1_www.kepfeltoltes.hu_
Staff tagok
Legutóbbi témák
» Alison Lockhert
Tető EmptyKedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Tető EmptySzer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Tető EmptySzer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Tető EmptyVas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Tető EmptySzomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Tető EmptySzomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Tető EmptyPént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Tető EmptyKedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Tető EmptyKedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak


 

 Tető

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Tyler A. Davis
Admin
Tyler A. Davis


Hozzászólások száma : 51
Points : 145
Join date : 2012. Jul. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : Los Angeles

Tető Empty
TémanyitásTárgy: Tető   Tető EmptyHétf. Júl. 16, 2012 1:53 am

...
Vissza az elejére Go down
https://stpetersongimnazium.hungarianforum.com
Mia Menderson

Mia Menderson


Hozzászólások száma : 11
Points : 17
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 30

Tető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tető   Tető EmptyKedd Júl. 17, 2012 5:08 am

.:Dorian:.


Unalom, unalom, unalom...őszintén mondom, hogy megfordult a fejemben, hogy bemegyek matekórára, de mivel ez az a tantárgy, amit mindennél, ismétlem : mindennél jobban gyűlölök, inkább úgy döntöttem kihagyom. Egyébként meg, pár hónapja járok ebbe a suliba és már most tudják, hogy teszek az egész rendszerre, ha ellógok még egy órát már nem oszt nem szoroz.
Mostanában elég sokat gondoltam apuékra, a tesómra Adrian-re, akiben szintén felmerült a kérdés, hogy mennyire volt jó ötlet otthagyni Los Angeles-ért az Upper East Side-ot. Kerestek minket a szüleink, de mivel közöltük, hogy semmi kedvünk ahhoz az élethez, amit ők választottak nekünk, úgy döntöttek megpróbálnak az érzékeinkre hatni és visszacsábítanak maguk közé. Kár, hogy nem látok esélyt arra, hogy ez sikerül is nekik. Itt nem tudják ki vagyok, honnan származom, csak azt látják amilyen vagyok...valójában, csillogás nélkül.
Úgy döntöttem a tető lesz a menedékem, amíg a matekóra és az utána következő fogalmam sincs milyen kínzatás véget nem ér. Igyekeztem úgy felmenni, hogy ne tűnjek fel senkinek. A gitárom a hátamra csaptam és szinte hangtalanul slisszantam végig a folyosókon, fel a lépcsőkön egyenesen a tetőig. Jó idő volt, szóval egy percig sem zavart, hogy a tetőn kell tartózkodnom.
Ahogy felértem megigazítottam a toppom, ami most egyszerű fehér volt, egy fekete feszes rövidnadrággal, egy WTF? feliratú fekete nyaklánccal és fekete tornacipővel. Ledobtam magam mellé a gitárom és kisétáltam az épület széléhez, hogy kicsit körbenézzek, aztán úgy döntöttem inkább leülök. Ebből aztán az lett, hogy hátradőltem, és dúdolgatni kezdtem.
Vissza az elejére Go down
Dorian McFuller

Dorian McFuller


Hozzászólások száma : 7
Points : 11
Join date : 2012. Jul. 16.

Tető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tető   Tető EmptyKedd Júl. 17, 2012 5:45 am

TO MIA MENDERSON
[Only admins are allowed to see this image]
Idegesen szívok egy slukkot cigimből, kihasználva azt, hogy szünet van. A suli mögé jöttem, mert nem akarom, hogy baj legyen a dohányzásból. Tudniillik, bármennyi idősek is leszünk, a tanárok szemében csupán szálkák vagyunk fiatalként, pláne ha cigizünk. Abban, aki ezt csinálja, csak a rosszat látják és akkor már biztos, hogy bajkeverők is vagyunk. Azt hiszem, én vagyok a kivétel, merthogy soha nem lennék olyan, mint a lázadók egy része. Tudják, akik közt akadnak piro-és kleptomániások is és akik előszeretettel törnek-zúznak. Szerintem kényszeresen rongálnak mindent, ami az útjukba kerül, afféle vandálok ezek. Tehát, én ettől a csoporttól ódzkodok már gyerekkorom óta, mert a szüleim agyvérzést kapnának, ha ilyesmiről tudomást szereznének. Nem akarok én lenni a rossz, az elvetemült fenegyerek a családban, pedig ezzel az iszogatással meg cigizéssel lassan ott leszek. Nem tehetek róla, rászoktam. Tyler rászoktatott. Eszemben sincs őt hibáztatni, mert a legjobb haverom, de benne van a keze a dologban. Oké, erről csak annyit, hogy ha van annyi eszem, hogy nemet mondok, akkor most nem tartok itt. És épp ez az! Ha nemet mondok, nem lehetnék a menőkkel, nem lennék a csúcson, nem ismerne minden csaj az iskolában. Utóbb említett dolgok pedig jók. Vagyis, azt hiszem, hogy jók. Később talán remekül jövök ki az egészből, még ha most csak szívok is miatta.
Elnyomom a csikket a járdaszegélyen, majd elindulok befelé, bár gőzöm sincs, mit fogok csinálni, ugyanis a matek tanárom beteget jelentett, ennek hála pedig lyukas órám lesz. Örülök neki, mert csak a hülyék nem örülnek a lyukas órának, de így meg fog ölni az unalom. Tyler órán ül, nem hívhatom ki onnan, a többiek pedig szintén. Ilyenkor ostorozom magam, amiért nem vagyok könyvmoly is egyben, mert legalább a könyvek lekötnének, ha már más nem. Sosem rajongtam az olvasásért, s ez máig sem változott. De ettől függetlenül nem lenne rossz dolog. A velejárója már annál inkább, merthogy helyet nem kapnék Tyler-ék közt. Bonyolult dolgok bonyolult dolgok hátán. Egyszer tuti belezavarodok majd.
A folyosón már csend van, valószínűleg az órák megkezdődtek, viszont akkor miért látok egy szőke lányt elslisszanni előttem? Ha jól emlékszem, reggel nem nyúltam kábítószerekhez - sőt, alapjába véve sem szoktam -, tehát nem csalhatnak szemeim. Utána eredek, szinte már kocogva, mégis hangtalanul igyekszem megközelíteni. Utána megyek a tetőre, hátha valami ismerőssel találom szemben magam a végén. És ha nem? Semmi probléma. Most nincsenek itt a srácok, hogy szúrós pillantásaikkal üzenjenek: kerüljem el az illetőt. Mikor már én is a tetőn vagyok, odalépdelek a lány mellé, akit történetesen tényleg ismerek. Mia Menderson. Bár még nem sokat beszéltünk, azt hiszem, egy buli alkalmával váltottunk pár szót. Ha nem is sokat, ahhoz mégis eleget, hogy megtudjam, jó fej.
- Hahó, kislány! - szólok neki és közben a mellette lévő gitárt vizsgálgatom. - Neked nem kellene véletlenül órán lenned? - kérdem felvont szemöldökkel és letelepszem mellé. Remélem, megismer, mert az gáz lenne, ha mégsem. Bár, ha jobban belegondolunk... ki ne ismerné Dorian McFuller-t?
Vissza az elejére Go down
Mia Menderson

Mia Menderson


Hozzászólások száma : 11
Points : 17
Join date : 2012. Jul. 16.
Age : 30

Tető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tető   Tető EmptyKedd Júl. 17, 2012 11:42 pm

.:Dorian:.


Voltak kételyeim afelől, hogy elég elővigyázatos voltam e miközben "felszöktem" ide, a tetőre, de azért nem hittem, hogy ilyen könnyen megtalálnak. Vagyis inkább abba nem gondoltam bele, hogy van olyan, aki utánam akarna jönni. Persze ez a hitem is megdőlt, amint léptek zaja csapta meg a füleim. Nem volt kedvem feltápászkodni, túl kényelmes volt félig fekvő pozícióban nézni a bárányfelhőket és találgatni melyik milyen alakot is vett fel.
Látni véltem bohócot, amitől kicsit össze is rezzentem, mert rosszul sikerült hercegnős bohócos 7. szülinap óta nem igazán szívlelem őket.
Annál jobban tetszett az a fehér habszerű felhő, amiben egy sziklán ülő oroszlán alakját fedeztem fel.
Elszórakoztattam magam, de amint egy mély, kellemes férfihangot hallottam meg, muszáj volt rá figyelnem, szóval tekintetem a hang irányába emeltem és elbúcsúztam a felhőktől.
Végigmértem a srácot, aki félbeszakított. Nagyon ismerős volt és nem kellett túl sokat gondolkodnom azon, hogy honnan. Dorian McFuller. Egy buliban futottunk össze. Ő is azok közé tartozik, akiket megvetek az ürességük miatt. Régen én is olyan voltam, mint ő és mint a hozzá hasonlók, na jó, talán egy kicsit más, mert mindenáron ki akartam törni közülük.
Annak ellenére, hogy tudtam, Dorian is az itteni "elithez" tartozik nem éreztem úgy, hogy különösen bunkónak kéne vele lennem, mert bár a barátai gyilkos pillantással néztek rám a bizonyos bulin, ahol volt alkalmam egy kicsit beszélgetni vele, kellemes meglepetés ért vele kapcsolatban. Persze benne volt a pakliban, hogy a whiskey miatt jobbnak láttam, mint amilyen, de mivel itt az alkalom, hogy ezt kiderítsem nem is agyaltam tovább.
-A matek nem az én világom. Túlságosan behatárolja a dolgokat. Szóval jó helyen vagyok itt. -engedtem meg magamnak némi gúnyosságot az utolsó mondatban, de aztán halovány mosolyra húztam a szám.
-Te mit keresel itt? Mindig lógó diáklányokat követsz? -húztam fel kíváncsian a szemöldököm. Eszem ágában nem volt felállni, mert úgy döntöttem túl kényelmesen ülök ahhoz. Felnéztem az égre, majd a beszélgetőpartneremre.
-Nem félsz, hogy meglát a falkád egy kívülállóval beszélgetni? -kérdeztem újra némi gúnnyal a hangomban. Nem éreztem kevesebbnek magam náluk, de ő és a barátainak nevezett személyek határozottan úgy gondolták, hogy igenis kevesebb vagyok, nem csak én, hanem az összes többi hozzám hasonló. Bár, úgy gondoltam még ez is jobb, minthogy megtudják az igazat rólam.
Vissza az elejére Go down
Dorian McFuller

Dorian McFuller


Hozzászólások száma : 7
Points : 11
Join date : 2012. Jul. 16.

Tető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tető   Tető EmptySzomb. Júl. 21, 2012 8:34 am

TO MIA MENDERSON
[Only admins are allowed to see this image]
Tulajdonképp, hazudhatnám azt, hogy én is lógok, de nem akarom. Pedig akkor sokkal idevalóbbnak érezném magam, de így már nem számít. Helyette inkább közelebb lépek és melléülök anélkül, hogy megkérdezném, csatlakozhatok-e hozzá. Elvégre, ez közterület, nincs az ő tulajdonában a tető, sem az udvar, se semmi az iskola területén. Szóval csak teljes higgadtsággal helyet foglalok, kényelembe helyezem magam, majd egy apró mosolyt megejtek utólag válaszára. Végül is, ha azt vesszük igaza van. Sosem volt a kedvenc tantárgyam a matek, de megtanultam, azaz megértettem, mert muszáj volt. A szüleim kidobnának a házból, ha rossz jegyeket cipelnék haza.
- Ahogy gondolod. Ha megér ez neked egy igazolatlant... - vonok vállat, mert nem akartam megjegyzés nélkül hagyni mondatát, mintha csak lebegnének a levegőben.
Kérdésén már halkan felnevetek, mert ez így kimondva, igen érdekesnek bizonyul. Soha, semmilyen lány után nem futottam még és nem is áll szándékomban. Talán azért, mert Tyler így tanította és ezzel tömte a fejemet elsőtől fogva, de nem vehetem biztosra. Lehet, hogy zsigerből várom a lányoktól, hogy ők nyissanak felém, vagy legalább adjanak jelet, hogy vevőek társaságomra. Máskülönben sajna nélkülöznöm kell őket és nélkülözniük kell engem.
- Általában igen. De még egyikük sem panaszkodott azért, mert a nyomukban voltam. Sőt, ami azt illeti, annyira örültek, hogy eszükbe nem jutott kérdésekkel bombázni. - közlöm és az égre pillantok, próbálván megtalálni azt a felhőt, amelyet oly bőszen szuggerál. Én is akarom azt látni, amit ő.
Mia Menderson sosem keltette fel különösebben az érdeklődésemet. Illetve, mióta észrevettem, sosem gondoltam úgy rá, mint aki legalább csak barátnak is megfelelne. Nem néztem le, semmi ilyesmiről nem volt szó, hiszen nem nézem le az embereket, még ha olykor úgy teszek is... Szimplán egynek tartottam a sok diák közül, de mióta elbeszélgettünk abban a buliban - ha nem is sokáig -, rájöttem, hogy több van benne, mint azt az ember gondolná. Azóta keresem az alkalmat, hogy dumálhassak vele, de a haverok mindig ott vannak. Előttük pedig nem barátkozhatok egy kívülállóval. Nekem azt nem szabad.
- A falkám? Mint a farkasoknak? És Tyler az alfahím vagy mi? - nevetek fel, mert nem bírom visszatartani jókedvemet. Ha belegondolok, nem olyan vicces ez, de hát hol érdekel, minek tartanak minket? A barátaim. Talán nem mindannyian, de sokan közülük. - Egyébként, az egyik fele matekon, a másik fele pedig biológián ül. Nekem lyukas órám van, szóval ez a veszély... hogy meglátnak, nem fenyeget. - mosolygok rá, de egyszerűen képtelen vagyok azt mondani, hogy nem zavar, ha meglátnak vele. Mert igenis zavarna és bepánikolnék. Hazudni pedig nem akarok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Tető Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tető   Tető Empty

Vissza az elejére Go down
 
Tető
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
St. Peterson Gimnázium :: St. Peterson Gimnázium :: Második emelet-
Ugrás: