St. Peterson Gimnázium

HomeCalendarGalleryGy.I.K.KeresésTaglistaCsoportokRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Üzenőfal
Staff tagok
Latest topics
» Alison Lockhert
Kedd Okt. 30, 2012 6:05 am by Alison Lockheart

» Zoe Hamingway otthona
Szer. Okt. 10, 2012 6:14 am by Tristan Blackdiamond

» Csoport játék
Szer. Okt. 10, 2012 5:42 am by Grace Winches

» Szólánc
Vas. Okt. 07, 2012 12:53 am by Grace Winches

» Iris Blue otthona
Szomb. Szept. 01, 2012 11:29 pm by Lilly Cassel

» °°Itt kérj!°°
Szomb. Szept. 01, 2012 9:50 am by Iris Blue

» Lilly Cassel otthona
Pént. Aug. 31, 2012 7:56 am by Iris Blue

» Vízesés
Kedd Aug. 28, 2012 7:57 pm by Tristan Blackdiamond

» Keresem a...
Kedd Aug. 28, 2012 9:11 am by Zoe Hamingway

Kiemelt testvéroldalak

Share | 

Erdő

Go down 
SzerzőÜzenet
Lilly Cassel
Admin

Hozzászólások száma : 35

TémanyitásTárgy: Erdő   Vas. Júl. 29, 2012 1:29 am

Tyler A. Davis
Admin

Hozzászólások száma : 51

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Szer. Aug. 08, 2012 1:59 am

Lilly

Egy kis magányra vágyok, de mindenféleképpen. Már néha kezdenek idegesíteni az utánam járkáló csajok, néha szeretnék nyugis életet élni. De, ezek után erre már nem lesz lehetőségem. Összekapom a cuccaimat, ami egy üveg whisky-ből, és egy doboz cigiből áll, majd elhagyom a szobát. A tanárok szeme láttára hurcibálom a piát, pedig tudom, hogy nem szabad inni az iskolában, de ez nálam már nem újdonság. Néha belekortyolok a szeszes italba, majd kiérek a suliból és elindulok az erdő felé. Jó párszor jártam már ott, és, hogyha éppen nem akarom az utánam kotló csajokat lerázni, akkor oda megyek, hogy nyugodtan lehessek. Zsebre dugom a kezemet ahonnan kiveszem a cigisdobozt, előbányászok belőle egy szálat, amit meggyújtok, majd szívok belőle egy slukkot. Mosolyogva fújom ki, majd a szembe jövő vénasszonyok arcát figyelem, akik kicsit sincsenek elszállva ellőt a viselkedéstől. A szokott úton haladok már a második cigimet szívva, és végre kiérek a nagy nyüzsgésből az erdő sarkába. Mosolyogva nézek föl a fák tetejére, majd belépek a bokrok és fák tömkelegébe. Egy kis ideig csak lófrálok, majd megállok egy nagy sziklánál, leülök a tövébe magam mellé helyezve a piát, és felpillantok az égre. Már, amennyit lehet látni belőle. Igaz, hogy nem a legszerencsésebb cigizni egy erdőben, de én mindig is szabályszegő voltam, jó párszor meg is bántam már. Előveszem az öngyújtót és a mellettem heverő leveleket kezdem el elégetni. Elégedett mosoly ül ki az arcomra, ahogy látom elégni azokat. Nem tagadom, mindig is piromániás voltam, és ez a szokásom még mindig tart. Miután a környezetemben lévő leveleknek annyi lett, beleiszok a piába, majd becsukom a szememet, és a fejemet a sziklára hajtom.

Lilly Cassel
Admin

Hozzászólások száma : 35

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   Szer. Aug. 08, 2012 6:57 am

Tyler

[Only admins are allowed to see this link] viselem

Egy kis egyedüllétre vágytam. Már nem is tudom mióta nem mentem el sehová sem. Nem mozdultam ki a házból, csak az iskolába, meg vissza. Péntek van, de csak 3 órám volt. Összepakoltam mindenemet,beraktam a kocsiba, majd elindultam valami nyugis hely felé. Végül az erdőnél kötöttem ki. Leparkoltam a szélénél, majd elkezdtem befelé sétálni, a csendes és nyugodt erdőbe. Ahogy, így sétáltam, hirtelen füst szag csapta meg az orromat. Elindultam az illat felé. Az egyik tanítványomat láttam meg, amint faleveleket gyújtogat egyesével, azután meg iszik valamilyen italt és lefekszik a kőre. Közelebb sétálok hozzá és elé állok, hogy eltakarjam a napot. Majd csak észre fog venni.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Erdő   

Vissza az elejére Go down

Erdő
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal